Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Pięć koszmarnych nocy Film Online

Obecnie oglądających: 90Pięć koszmarnych nocy

Pięć koszmarnych nocy

Oct. 25, 2023USA110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Pięć koszmarnych nocy film online?

Pięć koszmarnych nocy: Film opowiada historię Mike’a (Josh Hutcherson; Ultraman, seria Igrzyska Śmierci), młodego mężczyznę z problemami opiekującego się swoją 10-letnią siostrą Abby (Piper Rubio; Holly i Ivy, Unstable) i prześladowanego przez nierozwiązane zniknięcie swojego młodszego brata ponad dekadę wcześniej.

Niedawno zwolniony i zdesperowany do pracy, aby móc sprawować opiekę nad Abby, Mike zgadza się objąć stanowisko nocnego ochroniarza w opuszczonej restauracji tematycznej: Pizzeria Freddy’ego Fazbeara . Ale Mike wkrótce odkrywa, że ​​u Freddy’ego nic nie jest tym, czym się wydaje. Z pomocą Vanessy , miejscowej funkcjonariuszki policji (Elizabeth Lail; Ty, Mack i Rita), noce Mike’a u Freddy’ego doprowadzą go do niewytłumaczalnych spotkań z siłami nadprzyrodzonymi i wciągną go w czarne serce niewypowiedzianego koszmaru.

Obsada filmu

W filmie występują także Mary Stuart Masterson („Blindspot”, „Smażone zielone pomidory”) w roli lodowatej ciotki Mike’a Jane ; Kat Conner Sterling („Mamy ducha”, 1 września) jako troskliwa opiekunka Abby, Max ; oraz Matthew Lillard („Good Girls”, „Krzyk”) jako Steve Raglan , zadowolony z siebie doradca zawodowy Mike’a. Film Five Nights at Freddy’s wyreżyserował Emma Tammi („Wiatr”, „Krwawy księżyc”), a scenariusz napisali Scott Cawthon, Emma Tammi i Seth Cuddeback.

O czym jest Pięć koszmarnych nocy?

Akcja Five Nights at Freddy’s skupia się na głównym bohaterze Mike’u Schmidcie, młodym mężczyźnie, który wciela się w nocnego ochroniarza w Freddy Fazbear’s Pizza, rodzinnym centrum rozrywki składającym się z pizzerii i krytego parku rozrywki. Gdy Mike oswaja się z nową pracą, wkrótce dokonuje niepokojącego odkrycia: liczne (i niezwykle przerażające) animatroniczne maskotki używane do zabawiania rodzin w ciągu dnia to coś więcej niż zwykły robot. W rzeczywistości są żywi, pełni zemsty i po północy zabiją każdego, kto pozostanie w budynku. Oczywiście nic z tego nie wróży dobrze strażnikowi nocnej zmiany Mike’owi, który musi wykorzystać ograniczone zasoby wokół siebie, aby bronić się przed groźnymi botami i przetrwać długie, pełne tortur godziny od 12:00 do 6:00.

Pięć koszmarnych nocy

Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Pięć koszmarnych nocy
Oryginalny tytuł Five Nights at Freddy's

Komentarze

303 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wróg doskonały
Martwe zło: Przebudzenie
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Bodyguard i żona zawodowca
Nikt
Pukając do drzwi
Gra fortuny
Noc 12 października
Nie oddychaj 2
Szybcy i wściekli 10
Tajniak
Czas krwawego księżyca
×