Ogl�daj za darmo w Player+!


John Wick 4 Film Online

Obecnie oglądających: 328John Wick 4

John Wick 4

Mar. 22, 2023169 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć John Wick 4 film online?

John Wick 4: John Wick (Keanu Reeves) zmierzy się ze swoimi najbardziej zabójczymi adwersarzami w nadchodzącej czwartej odsłonie serii. Ponieważ cena na jego głowie stale rośnie, Wick podejmuje walkę z globalnym Wysokim Stołem, szukając najpotężniejszych graczy w podziemiu, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin. Czwarta odsłona przepełnionych akcją przygód Johna Wicka pojawiła się już u nas! Oczekiwanie na debiut kolejnej części sagi z Keanu Reevesem umiejętnie podgrzewają specjaliści od promocji filmu, którzy udostępnili w sieci finałowy zwiastun widowiska. Materiał zapowiada klimatyczną historię i sceny akcji, od których włos jeży się na głowie. Zobaczcie i oceńcie sami.

Opis filmu

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

Fabuła i obsada filmu

W czwartej odsłonie Wickowi przyjdzie zmierzyć się z najbardziej śmiercionośnymi przeciwnikami, z jakimi do tej pory miał do czynienia. Ponieważ cena za jego głowę stale rośnie, John podejmuje walkę z organizacją zrzeszającą zabójców na całym świecie, szukając najpotężniejszych graczy w podziemiu, od Nowego Jorku, przez Paryż i Berlin, a kończąc na Osace.
W filmie znów pojawią się znani z poprzednich części Ian McShane jako Winston i Lance Reddick wcielający się w postać Charona. Z kolei rolę antagonisty Marquisa zagra Bill Skarsgard. Na ekranie zobaczymy również Laurence’a Fishburne’a, który powróci jako Bowery King. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Donnie Yen (Caine), Hiroyuki Sanada (Shimazu), Shamier Anderson, Rina Sawayama czy Scott Adkins.

John Wick 4

John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
John Wick 4
Oryginalny tytuł John Wick: Chapter 4

Reżyser

Obsada

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger

Komentarze

196 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The 355
Renfield
Furioza
Pięć koszmarnych nocy
The Best Man
Ukryta sieć
Krzyk 5
Wystrzałowe wesele
Meg 2: Głębia
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Niebezpieczni dżentelmeni
Protegowana
×