Ogl�daj za darmo w Player+!


Miało Cię nie być Film Online

Obecnie oglądających: 288Miało Cię nie być

Miało Cię nie być

Oct. 27, 202390 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Miało Cię nie być film online?

Miało Cię nie być: Opowieść o młodej, 17-letniej dziewczynie, która konfrontując się z trudnym życiowym tematem, wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. To zderzenie dwóch pokoleń i całkowicie różnych sposobów patrzenia na świat daje nadzieję na porozumienie, poznanie się na nowo i odbudowanie zepsutych relacji. Opowieść o 17-letniej dziewczynie, która konfrontując się z trudnym życiowym tematem, wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. To zderzenie dwóch pokoleń i całkowicie różnych sposobów patrzenia na świat daje nadzieję na porozumienie, poznanie się na nowo i odbudowanie zepsutych relacji.

O filmie

Przecinają się drogi dwójki życiowych outsiderów – siedemnastoletniej Mańki i Michała, jej z rzadka widywanego ojca. Niespodziewanie dla nich samych z planowanego krótkiego kontaktu rozwija się całkiem spory kawałek wspólnej drogi. Ojciec postanawia pomóc córce, nawet jeśli początkowo robi to wbrew jej woli i popełnia błąd za błędem, to okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Zupełnie nieoczekiwanie stają się dla siebie nawzajem remedium na tęsknotę za byciem zrozumianym.

Opis filmu

Siedemnastoletnia Mańka (Sonia Szyc) nieoczekiwanie wkracza do świata ojca (Borys Szyc), z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna mierzy się z trudnym życiowo wyzwaniem, ale też, wbrew woli córki, postanawia jej pomóc. Co jednak czterdziestoletni mężczyzna może wiedzieć o rozterkach dorastającej nastolatki? Niewiele. Dlatego też wpada na pomysł, aby poszukać wsparcia i rady u byłych partnerek. Spotkania z barwną grupą „eks”, wśród których znajdą się zarówno wojująca feministka jak i tancerka z nocnego klubu, staną się dla ojca i córki szansą na nowy początek. Finał ich wspólnych perypetii zaskoczy każdego.

 

Miało Cię nie być

 

Miało Cię nie być
Oryginalny tytuł Miało Cię nie być

Reżyser

Obsada

Komentarze

288 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zielona granica
Chłopi
PERFECT DAYS
Astronauta
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
Święto ognia
Powrót do tamtych dni
Kolejne 365 dni
Popiół
Powstaniec 1863
The Palace
Annette
×