Ogl�daj za darmo w Player+!


Śniegu już nigdy nie będzie Film Online

Obecnie oglądających: 186Śniegu już nigdy nie będzie

Śniegu już nigdy nie będzie

Oct. 16, 2020Germany113 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Śniegu już nigdy nie będzie film online?

Śniegu już nigdy nie będzie: Pochodzący ze wschodu Żenia zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. W niedługim czasie zostaje powiernikiem swoich klientów. Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Opis filmu

Śniegi topnieją, Małgorzata Szumowska kręci dalej. Po chłodno przyjętej „Córce Boga” reżyserka wraca do krytycznego opisu współczesności, lecz nawet ci, którzy doskonale znają jej dorobek, będą zaskoczeni efektem reżyserskiej współpracy artystki z doświadczonym operatorem Michałem Englertem. W zgłoszonym do oscarowej rywalizacji, jednym z ciekawszych obrazów weneckiego konkursu stanowczy odwrót od realistycznej formuły staje się jednocześnie przyczynkiem do kolejnego dialogu z mistrzami filmowej metafizyki.

Recenzja filmu

W filmie Śniegu już nigdy nie będzie. Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Począwszy od sekwencji otwierającej, przez cały narracyjny bieg, kluczowy dla Szumowskiej wydaje się konflikt między naturą, czyli tym, co pierwotne, magiczne oraz irracjonalne, a kulturą, reprezentowaną przez przestrzeń zurbanizowaną, wchłaniającą kolejne niezasiedlone tereny i ludzkie istnienia. Żenia dosłownie wyłania się z głębi mrocznego, ciemnego lasu i staje się panem pierwszego z tych światów.

Śniegu już nigdy nie będzie

 

Śniegu już nigdy nie będzie
Śniegu już nigdy nie będzie
Śniegu już nigdy nie będzie
Oryginalny tytuł Śniegu już nigdy nie będzie
Oceny z IMDb 6.4 1,025 głosy
Oceny z TMDb 6.8 12 głosy

Komentarze

343 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wróg doskonały
W głowie się nie mieści 2
Blisko
Annette
Kaskader
Teściowie
Bedspacer
Weselny toast
Einstein i bomba
Wszystko poszło dobrze
Free Guy
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
×