Ogl�daj za darmo w Player+!


Sing 2 Film Online

Obecnie oglądających: 153Sing 2

Sing 2

Dec. 01, 2021USA110 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Sing 2 film online?

Film Sing 2 to amerykański film animowany, komedia w formie musicalu, kontynuacja dobrze przyjętej przebojowej animowanej serii Illumination. Tym razem wiecznie optymistyczny Buster Moon oraz jego gwiazdy muzyki, przebojowi wykonawcy znanych hitów, przygotowują się do jednej z największych tras koncetrowych. Zamierzają wziąć udział w koncercie na deskach teatru w stolicy światowej rozrywki.

Obsada filmu

Buster (Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa – w tym świnka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji – Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale).

Opis filmu

W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka – lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce. New Moon Theater, dzięki Busterowi to teraz lokalny hit, ale on chce czegoś więcej. Zamierza, wraz ze swoim zespołem uczestników powalczyć o debiut w Crystal Tower Theater w pełnym przepychu Redshore City. Muszą więc całą grupy jakoś przekraść się do biur światowej sławy, które prowadzone są przez bezwzględnego magnata Jimmy’ego Crystala. Pomysł, choć ciekawy, będzie oczywiście wiązał się z wieloma zaskakującymi i nieprzewidzianymi sytuacjami.

Sing 2

Sing 2
Sing 2
Oryginalny tytuł Sing 2
Oceny z IMDb 7.6 3,257 głosy
Oceny z TMDb 7.5 113 głosy

Reżyser

Obsada

Matthew McConaughey isBuster Moon (voice)
Buster Moon (voice)
Reese Witherspoon isRosita (voice)
Rosita (voice)
Taron Egerton isJohnny (voice)
Johnny (voice)
Bobby Cannavale isJimmy Crystal (voice)
Jimmy Crystal (voice)
Tori Kelly isMeena (voice)
Meena (voice)
Nick Kroll isGunter (voice)
Gunter (voice)
Halsey isPorsha Crystal (voice)
Porsha Crystal (voice)
Pharrell Williams isAlfonso (voice)
Alfonso (voice)
Nick Offerman isNorman (voice)
Norman (voice)

Komentarze

312 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pinball: The Man Who Saved the Game
Spadająca gwiazda
Jak wywołałem byłą żonę
Apokawixa
Back on the Strip
O nieskończoności
Niebezpieczni dżentelmeni
Śniegu już nigdy nie będzie
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
The Palace
Forever Young
Zabij mnie, kochanie
×