Ogl�daj za darmo w Player+!


A Little White Lie Film Online

Obecnie oglądających: 115A Little White Lie

A Little White Lie

Mar. 03, 2023101 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć A Little White Lie film online?

A Little White Lie: Shriver (Michael Shannon), pechowy majsterkowicz, który nigdy w życiu nie przeczytał żadnej książki, zostaje wzięty za słynnego pisarza, który ukrywa się od ponad 20 lat. Nie mając nic do stracenia, przyjmuje zaproszenie na studencki festiwal literacki i znajduje się w otoczeniu uwielbiających go fanów oraz profesora angielskiego (Kate Hudson), który podbija jego serce. Shriver musi zrobić wszystko, by zdobyć miłość w tej komedii o rybach wyjętych z wody.

Recenzja filmu A Little White Lie

W roli głównej Shannon, historia koncentruje się na jego bohaterze, który jest mylony z autorem, który ukrywa się od ponad 20 lat. Pomimo tego, że przez całe życie nie przeczytał żadnej książki, postanawia płynąć z prądem i pod swoją nową tożsamością bierze udział w festiwalu literackim w college’u, gdzie znajduje się wśród uwielbiających go fanów, a nawet zaczyna interesować się profesorem angielskiego, granym przez Kate Hudson . którego przekomarzanie się z Shannon zapewnia dobre koleżeństwo między postaciami. Skutecznie podsumowując założenie filmu, zwiastun doskonale radzi sobie z drażnieniem kilku wątków fabularnych, w których weźmie udział postać Shannon, gdy kłamstwo zacznie wymykać się spod kontroli.

Fabuła filmu A Little White Lie

Film A Little White Lie opowiada o reżyserce Lacey Schwartz, która uważa, że ​​jej ciemna skóra i włosy pochodzą od sycylijskiego przodka. Kiedy odkrywa kłamstwo, które nawiedzało małżeństwo jej rodziców, rozpoczyna podróż mającą na celu pogodzenie się z przeszłością, gdy przyjmuje swoje afroamerykańskie dziedzictwo. Data premiery filmu A Little White Lie 3 marca 2023 roku na całym świecie.
Kiedy majsterkowicz mieszkający w Nowym Jorku zostaje wzięty za słynącego z samotności pisarza, trafia na uniwersytet, gdzie ma wygłosić przemówienie, aby uratować szkolny festiwal literacki.

Obsada filmu

Michael Shannon (Shriver) Kate Hudson (Simone Cleary) Peyton List (Sophie Firestone) Perry Mattfeld (Layla) Wendie Malick (dr Bedrosian) Jimmi Simpson (detektyw Karpas) Don Johnson (T. Wasserman) Zach Braff (Real Shriver) M. Emmet Walsh (profesor Arthur Baldwin) Da’Vine Joy Randolph (Delta Jones) Mark Boone Junior (Lenny) Adhir Kalyan (Victor Bennet) Aja Naomi King (Blythe Brown) Reid Miller (Dylan) Natasha Hall (Virginia) David Cade (Cheadum)Jack Gilpin (narrator) Benjamin King (Jack Blunt)

A Little White Lie film online cda zalukaj za darmo

A Little White Lie
Oryginalny tytuł A Little White Lie

Reżyser

Obsada

Peyton List isSophie Firestone
Sophie Firestone
Kate Hudson isSimone Cleary
Simone Cleary
Zach Braff isReal Shriver
Real Shriver
Aja Naomi King isBlythe Brown
Blythe Brown
Natasha Hall isVirginia
Virginia
David Cade isCheadum
Cheadum
Benjamin King isJack Blunt
Jack Blunt

Komentarze

99 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Na twoim miejscu
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Kaskader
(Nie)długo i szczęśliwie
kRAJ
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Wyprawa do dżungli
Forever Young
Blef doskonały
Babcia tu była
Moje wielkie greckie wesele 3
Zabójcza gra
×