Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Widzimy się wczoraj Film Online

Obecnie oglądających: 192Widzimy się wczoraj

Widzimy się wczoraj

Sep. 17, 2020Germany92 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Widzimy się wczoraj film online?

Widzimy się wczoraj: Poznajcie Zazi, singielkę z wielkiego miasta, która mogłaby być młodszą siostrą Bridget Jones. Jest równą dziewczyną, ale zamiast sztuki uwodzenia, do perfekcji opanowała unikanie stałych związków. Choć w głębi duszy marzy o wielkim uczuciu, faceci w jej życiu to tylko kłopoty. Przekonuje się o tym po raz kolejny, gdy dostaje zaproszenie na ślub dawnego przyjaciela, z którym łączyło ją „coś więcej”. Zna sekret wybranki jego serca i musi podzielić się nim z panem młodym, zanim padnie sakramentalne „tak”. Sprawa jest jednak bardzo skomplikowana, a wesele ma się odbyć nazajutrz, więc Zazi musi szybko wymyślić jakiś plan. A może dostanie więcej niż jedną szansę na uratowanie przyjaciela? I więcej niż jedną szansę na… miłość?

Fabuła filmu

Zazi wybiera się na ślub przyjaciela, z którym kiedyś coś ją łączyło. Zna sekret jego przyszłej żony, więc musi zrobić wszystko by nie dopuścić do skramentalnego „tak”. Pewnego dnia dostaje zaproszenie na ślub swego przyjaciele, z którym kiedyś łączyło ją znacznie coś więcej. Problem w tym, że Zazi zna sekret narzeczonej przyjaciela. A ponieważ czasu ma bardzo niewiele, musi wpaść na jakiś pomysł, by nie dopuścić do ślubu.

Obsada filmu

Widzimy się wczoraj to produkcja niemiecka, więc w filmie zobaczymy aktorów z tego właśnie kraju. W roli Zazi wystąpiła Alicia von Rittberg, znana z serialu Charité, a także z filmu Furia, Geniusz czy Zdrajca w naszym typie.

Towarzyszą jej: Edin Hasanovic, Tim Oliver Schultz, Emilia Schüle, Samuel Schneider, Philine Steuer, Harald Burmeister, Maximilian Gehrlinger oraz Michael von Rospatt.

Widzimy się wczoraj

Widzimy się wczoraj
Widzimy się wczoraj
Widzimy się wczoraj
Oryginalny tytuł Hello Again - Ein Tag für immer
Oceny z IMDb 6.4 142 głosy
Oceny z TMDb 4.8 11 głosy

Komentarze

233 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pinball: The Man Who Saved the Game
Apokawixa
The Lost King
Kosmiczny mecz: Nowa era
Zabójcze wesele
Plan na miłość
The End
Miłość jest blisko
Jak wywołałem byłą żonę
Wróżka Zębuszka
Masz ci los!
Jezioro Słone
×