Ogl�daj za darmo w Player+!


Flash – Flashpoint Film Online

Obecnie oglądających: 330Flash – Flashpoint

Flash – Flashpoint

Jun. 13, 2023USA144 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Flash – Flashpoint film online?

Flash – Flashpoint: Prezydent ogłasza niepowodzenie Cyborga w zjednoczeniu światowych superbohaterów i przystąpienie USA do wojny atlantycko-amazońskiej. W Fawcett City Billy Batson czuje się zaniepokojony próbą interwencji po tym, jak został łatwo pokonany przez Wonder Woman, zanim postanawia położyć kres wojnie. Flash, Batman, Cyborg i Element Woman wyważają drzwi, potrzebując pomocy rodziny Marvela , a Batman prosi Billy’ego, aby użył swojego oświetlenia, aby zapobiec dalszej zmianie wspomnień Flasha. Billy widzi wspomnienia swojego odpowiednika z Nowej Ziemi . Grupa słyszy o nieudanym ataku powietrznym na Anglię z powodu sił powietrznych Niewidzialnego Samolotu Amazonek. Hala Jordanajest pierwszą ofiarą, a gigantyczna fala pływowa generowana przez Atlantydę zagraża reszcie Nowej Themysciry.

Fabuła filmu

Zoom wyjawia Barry’emu, że oś czasu Flashpoint została w rzeczywistości stworzona przez samego Barry’ego, po tym, jak cofnął się w czasie, aby powstrzymać go przed zabiciem matki. Barry wciągnął w siebie całą Speed ​​​​Force, aby zatrzymać Zoom, co zmieniło oś czasu. Thawne resetuje wewnętrzne wibracje Barry’ego, umożliwiając mu zapamiętanie tego. Według Thawne, te działania przekształciły go w żywy paradoks, nie wymagając już istnienia Barry’ego i pozwalając mu zabić Flasha bez wymazywania własnego istnienia. Zoom nadal drwi z Barry’ego tą wiedzą, dopóki Batman nie dźgnie go i nie zabije od tyłu. Gdy walka trwa, Obiekt 1 przybywa i zaczyna pomagać bohaterom, ale Thomas nadal nalega, aby Barry przywrócił historię do normalności, aby cofnąć miliony zgonów, które były wynikiem wojny amazońsko-atlantyckiej.

Opis filmu

Zanim wejdzie w strumień czasu, Thomas dziękuje mu za danie synowi drugiej szansy i wręcza Barry’emu list zaadresowany do Bruce’a. Barry następnie spotyka swoją matkę i ujawnia swoje sekrety i swoją nieumyślną rolę w tworzeniu wszechświata Flashpoint, ratując jej życie. Barry żegna się z nią ze łzami w oczach, a Nora Allen również akceptuje jej los, przyznając, że spotka się z mężem w zaświatach, kiedy Barry’emu się powiedzie. Cofając się w czasie, Barry łączy się ze swoim młodszym odpowiednikiem podczas próby powstrzymania Thawne, nieumyślnie tworząc kolejną oś czasu, która nieco różni się od Flashpoint lub oryginalnego wszechświata.

Flash - Flashpoint

Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Flash – Flashpoint
Oryginalny tytuł The Flash
Oceny z TMDb 6.8 177 głosy

Reżyser

Obsada

Ezra Miller isBarry Allen / The Flash
Barry Allen / The Flash
Sasha Calle isKara Zor-El / Supergirl
Kara Zor-El / Supergirl
Michael Shannon isGeneral Zod
General Zod
Ron Livingston isHenry Allen
Henry Allen
Maribel Verdú isNora Allen
Nora Allen
Antje Traue isFaora-Ul
Faora-Ul
Michael Keaton isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Ben Affleck isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Ian Loh isYoung Barry Allen
Young Barry Allen

Komentarze

138 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Madame Web
Czarodziejski flet
Myśliwi z ruin
Psi Patrol: Wielki film
W głowie się nie mieści 2
American Siege
Furioza
Ciche Miejsce: Dzień pierwszy
Creed 3
Supersiostry
Bez litości 3: Ostatni rozdział
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
×