Ogl�daj za darmo w Player+!


Black Bits Film Online

Obecnie oglądających: 151Black Bits

Black Bits

Aug. 03, 2023ItalyNot Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Black Bits film online?

Black Bits: W jedną z głównych ról wciela się Sebastian Fabijański. Film potrafi utrzymać widzów w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy. Od samego początku jesteś wciągnięty w historię Dory i Beth, dwóch niezwykle zdecydowanych kobiet, które mimo ryzyka decydują się na kradzież nowej neurotechnologii. Po tej akcji, szukają schronienia w tajemniczym budynku, z dala od cywilizacji, w głębi lasu. Ale to, co początkowo wydaje się bezpiecznym schronieniem, szybko staje się ich najgorszym koszmarem. Dora i Beth, po kradzieży nowej neurotechnologii, znajdują schronienie w tajemniczym budynku w lesie. Odkrywają tam coś, co zmienia ich wszystkie plany. Okazuje się, że wpadły w pułapkę bez wyjścia, a wszystko co ich otacza może być śmiertelną pułapką.

Fabuła filmu

Kiedy Dora i Beth odkrywają, że są uwięzione w śmiertelnej pułapce. Z każdą minutą zdają sobie sprawę, że nie tylko budynek, ale cały otaczający je las, a nawet to, co między nimi, może być śmiertelnie niebezpieczne. Z każdym krokiem, z każdym oddechem, z każdym ruchem, są coraz bardziej świadome, że mogą nie wyjść stamtąd z życiem. Szukają schronienia w tajemniczym budynku, z dala od cywilizacji, w głębi lasu. Ale to, co początkowo wydaje się bezpiecznym schronieniem, szybko staje się ich najgorszym koszmarem.

Obsada aktorska

Sebastian Fabijański gra w tym filmie rolę Hanka. Dora i Beth, to naprawdę silne i zdecydowane kobiety. Pomimo tego, że kradzież może nie być najbardziej honorowym czynem, pokazują, że są gotowe na wszystko, aby przetrwać. Dora jest bardziej impulsywna, ale jest to jej siła. Jej spontaniczność i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji są nieocenione w sytuacjach kryzysowych. Z drugiej strony, Beth jest bardziej analityczna i rozważna, co pomaga im utrzymać równowagę. Choć różnią się od siebie, są idealnym zespołem, który jest gotowy na wszystko, aby przetrwać.
Dobrze dobrana obsada potrafi naprawdę ożywić historię i sprawić, że będziesz chciał oglądać film do końca. W całym filmie „Black Bits” aktorzy naprawdę dają z siebie wszystko. Również role drugoplanowe są istotne dla fabuły i dobrze wpisują się w całość. Czasami te mniejsze role mogą dodać głębi filmowi i pomóc stworzyć bardziej rozbudowany świat filmowy. A co do ról cameo – choć mogą wydawać się nieistotne dla fabuły, często dodają smaku i humoru, który potrafi rozładować napięcie.

 

Black Bits

Black Bits
Oryginalny tytuł Blackbits
Oceny z IMDb 5.7 10 głosy
Oceny z TMDb 4 1 głosy

Komentarze

198 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Raya i ostatni smok
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
Snake Eyes. Geneza G.I.Joe
Elfinki
Piotruś Pan i Wendy
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Wyfrunięci
Piękna i rzeźnik
Super Mario Bros. Film
Kraina smoków
Kill Boksoon
×