Ogl�daj za darmo w Player+!


Czarny młyn Film Online

Obecnie oglądających: 134Czarny młyn

Czarny młyn

Nov. 14, 2020Poland100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Czarny młyn film online?

Czarny młyn: Grupa przyjaciół mieszka w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren Czarnego Młyna, ich wakacje zmieniają się nie do poznania. Na motywach najsłynniejszej powieści dziecięcej Marcina Szczygielskiego. „Czarny młyn” to wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą.

Iwo wraz z grupą przyjaciół mieszkają w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Z każdym dniem coraz bardziej zaczynają ich fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria niesamowitych zdarzeń, które wystawią na próbę ich przyjaźń.

Fabuła filmu

Iwo (tatę gra Marcin Dorociński) i grupa jego przyjaciół mieszkają w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Życie chłopaka jest dodatkowo skomplikowane, bo jego młodsza siostra Mela wymaga szczególnej opieki. Żądnych przygód przyjaciół zaczynają fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń.

Odkrywają, że w Młynie żyje tajemnicza siła, która może stanowić ogromne zagrożenie. Aby się jej przeciwstawić, dzieciaki będą musiały trzymać się razem. Nic jednak nie jest w stanie przygotować je na zaskakujący finał walki. Ważną rolę odegra w nim nie tylko coraz bardziej dojrzały i odpowiedzialny Iwo, wspierany przez Piotrka i Natalkę, między którymi rodzi się uczucie. Niespodziewany wpływ na bieg wydarzeń będzie miała także Mela, której pozorna słabość okaże się niezwykłym darem.

Czarny młyn

Czarny młyn
Oryginalny tytuł Czarny mlyn
Oceny z IMDb 7.9 24 głosy

Komentarze

157 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Spy x Family Code: White
Siła naszych marzeń
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Bo się boi – Beau Is Afraid
Raya i ostatni smok
Wróżka Zębuszka
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Mój pies Artur
Królestwo planety małp
Mój brat ściga dinozaury
Mission: Impossible – Dead Reckoning
×