Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Big George Foreman Film Online

Obecnie oglądających: 228Big George Foreman

Big George Foreman

Apr. 28, 2023128 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Big George Foreman film online?

Big George Foreman: Po powrocie z życia pozagrobowego, jakiego doświadczył, bokser decyduje, że chce kontynuować karierę religijną, odkłada rękawice i idzie do duszpasterstwa. Z nową wizją otwiera klub społecznościowy dla dzieci, aby uczyć się o sporcie, który tak bardzo kocha, pod okiem najlepszych z najlepszych. Ale kiedy głoszenie i nauczanie nie wystarcza na opłacenie rachunków, Foreman zostaje wciągnięty z powrotem na ring. Dzięki serii montaży treningowych (jak w każdej dobrej sportowej biografii) widzimy, jak Foreman wraca do swojej szczytowej sylwetki i przygotowuje się do triumfalnego odzyskania pozycji mistrza świata wagi ciężkiej.

O filmie

Film rozpoczyna się rozmową między Foremanem (Khris Davis) a jego mentorem i trenerem boksu, Docem Broadusem (Forest Whitaker). Obaj rozmawiają o wściekłości tkwiącej w przyszłym mistrzu, nawiązując do pomysłu, że film skupi się nie tylko na karierze bokserskiej Foremana, ale także na jego własnych zmaganiach psychicznych i emocjonalnych. Gdy obserwujemy, jak bokser wyrasta z zastraszanego dzieciaka na obiecującego zawodowego sportowca, dzieje się coś nie do pomyślenia po tym, jak uderzenie nokautem prowadzi do krótkiej chwili śmierci Foremana.

Obsada filmu

Poczuj inspirację w środku tygodnia w filmie Big George Foreman: Cudowna historia dawnego i przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej produkcji Sony Pictures Canada. Film opowie historię tytułowej supergwiazdy boksu, która wspięła się na szczyt, od skromnych początków, po karierę polegającą na przeżuwaniu i wypluwaniu całej konkurencji w zasięgu wzroku. Na czele filmu stoją Khris Davis (Judas and the Black Messiah), Jasmine Mathews (Człowiek z Toronto), John Magaro (Not Fade Away), Lawrence Gilliard Jr. (The Wire) iSullivan Jones (Surogat) z drugoplanowymi rolami zdobywcy Oscara, Foresta Whitakera (Ostatni król Szkocji) i Sonji Sohn (The Wire).

Big George Foreman

Big George Foreman
Oryginalny tytuł Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the World

Komentarze

294 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Przybłędy – The Strays
Bliscy
Palmy i słupy
Hazardzista
Bezmiar
Zielony Rycerz. Green Knight
Jak pokochałam gangstera
W co grają ludzie
Magic Mike: Ostatni taniec
Prawdziwe życie aniołów
Somewhere in Queens
Czarna owca
×