Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Big George Foreman Film Online

Obecnie oglądających: 246Big George Foreman

Big George Foreman

Apr. 28, 2023128 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Big George Foreman film online?

Big George Foreman: Po powrocie z życia pozagrobowego, jakiego doświadczył, bokser decyduje, że chce kontynuować karierę religijną, odkłada rękawice i idzie do duszpasterstwa. Z nową wizją otwiera klub społecznościowy dla dzieci, aby uczyć się o sporcie, który tak bardzo kocha, pod okiem najlepszych z najlepszych. Ale kiedy głoszenie i nauczanie nie wystarcza na opłacenie rachunków, Foreman zostaje wciągnięty z powrotem na ring. Dzięki serii montaży treningowych (jak w każdej dobrej sportowej biografii) widzimy, jak Foreman wraca do swojej szczytowej sylwetki i przygotowuje się do triumfalnego odzyskania pozycji mistrza świata wagi ciężkiej.

O filmie

Film rozpoczyna się rozmową między Foremanem (Khris Davis) a jego mentorem i trenerem boksu, Docem Broadusem (Forest Whitaker). Obaj rozmawiają o wściekłości tkwiącej w przyszłym mistrzu, nawiązując do pomysłu, że film skupi się nie tylko na karierze bokserskiej Foremana, ale także na jego własnych zmaganiach psychicznych i emocjonalnych. Gdy obserwujemy, jak bokser wyrasta z zastraszanego dzieciaka na obiecującego zawodowego sportowca, dzieje się coś nie do pomyślenia po tym, jak uderzenie nokautem prowadzi do krótkiej chwili śmierci Foremana.

Obsada filmu

Poczuj inspirację w środku tygodnia w filmie Big George Foreman: Cudowna historia dawnego i przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej produkcji Sony Pictures Canada. Film opowie historię tytułowej supergwiazdy boksu, która wspięła się na szczyt, od skromnych początków, po karierę polegającą na przeżuwaniu i wypluwaniu całej konkurencji w zasięgu wzroku. Na czele filmu stoją Khris Davis (Judas and the Black Messiah), Jasmine Mathews (Człowiek z Toronto), John Magaro (Not Fade Away), Lawrence Gilliard Jr. (The Wire) iSullivan Jones (Surogat) z drugoplanowymi rolami zdobywcy Oscara, Foresta Whitakera (Ostatni król Szkocji) i Sonji Sohn (The Wire).

Big George Foreman

Big George Foreman
Oryginalny tytuł Big George Foreman: The Miraculous Story of the Once and Future Heavyweight Champion of the World

Komentarze

249 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

One True Loves
Wesele
Tata
Obrazy bez autora
Piękna katastrofa
Sundown
Babcia tu była
O nieskończoności
Chleb i sól
Carmen
Luther: Zmrok
W co grają ludzie
×