Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


One True Loves Film Online

Obecnie oglądających: 208One True Loves

One True Loves

Apr. 07, 2023100 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć One True Loves film online?

One True Loves podąża za Emmą (Phillipa Soo), która w końcu ruszyła dalej po stracie męża Jessego (Luke Bracey) w tragicznym wypadku w ich pierwszą rocznicę. Kiedy wiele lat później przygotowuje się do poślubienia swojego najlepszego przyjaciela Sama (Liu), jej mąż pojawia się ponownie, pozostawiając ją rozdartą między dwoma mężczyznami, których bardzo kocha. Chociaż przesłanka jest zabarwiona smutkiem i bólem serca, jest również pełna potencjału komediowego, ponieważ zastanawiamy się, do czego posuną się mężczyźni, aby zdobyć – lub odzyskać – serce Emmy.

Fabuła filmu

Emmy (Philipa Soo), która jest bardzo skonfliktowana między swoimi dwiema bratnimi duszami: jej obecnym narzeczonym Samem (Simu Liu) i jej dawno zaginiony mąż Jesse (Luke Bracey). W zwiastunie Emma przeżyła straszne złamane serce, gdy jej mąż, Jessie, zniknął bez śladu po wypadku helikoptera. Emma w końcu uczy się pozbierać po doświadczeniu żalu i pogodzeniu się z nim. Wkrótce po raz drugi zakochuje się w swoim najlepszym przyjacielu z dzieciństwa, Samie, którego wkrótce poślubi. Ale gdy sprawy zaczęły iść w dobrym kierunku, wszechświat postanowił zmienić życie Emmy, gdy odkryła, że ​​Jesse żył przez cały czas. Teraz, w opowieści opisanej jako „współczesna wersja klasycznej historii miłosnej”, Emma jest rozdarta między wyborem męża, z którym dzieliła tyle wspomnień, a mężczyzną, który pomógł jej przejść przez żałobę. Emma najwyraźniej musi podjąć trudną decyzję. Jednak bez względu na to, jakiego wyboru ona dokona.

Obsada filmu

Soo jest znaną aktorką teatralną i filmową, której muzyczne dorobek obejmuje wielokrotnie nagradzany musical Hamilton z 2020 roku . Wystąpiła także w kilku serialach telewizyjnych, w tym Shining Girls, Dopesick, The Bite i Smash. Z drugiej strony Liu – który zagra w najbardziej oczekiwanym filmie Barbie u boku Margot Robbie i Ryana Goslinga – jest znany z roli Shang-chi w filmie fabularnym MCU z 2021 roku, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Choć najbardziej znany z roli, Liu miał także kilka występów telewizyjnych, takich jak Kim’s Convenience i Fresh Off the Boat. Co więcej, Bracey jest znany ze swojej pracy w Monte Carlo, GI Joe: Retaliation, a ostatnio z filmu biograficznego Elvisa w reżyserii Baza Luhrmanna.
Oprócz trzech gwiazd grających trójkąt miłosny w One True Loves, w filmie występują także Michaela Conlin (Yellowstone), Tom Everett Scott (The Summer I Turned Pretty), Gary Hudson (NCIS), Michael O. „Keefe (Co widać i słychać), Cooper van Grootel  Jedno z nas kłamie) i Wil Deusner (She-Hulk: Adwokat).

One True Loves film online cda zalukaj za darmo

One True Loves
One True Loves
One True Loves
One True Loves
One True Loves
Oryginalny tytuł One True Loves

Reżyser

Andy Fickman
Reżyser

Obsada

Komentarze

86 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

(Nie)długo i szczęśliwie
DNA
Tata
Mój brat ściga dinozaury
Spinning Gold
Susza
Missing
Gaia
Annette
Johnny
W gorsecie
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
×