Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Reminiscencja Film Online

Obecnie oglądających: 328Reminiscencja

Reminiscencja

Nie patrz wstecz.Aug. 19, 2021USA149 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Reminiscencja film online?

Reminiscencja: Nicolas Bannister, surowy i samotnie mieszkający weteran, jest ekspertem w niebezpiecznym zawodzie: oferuje klientom szansę na ponowne przeżycie każdego wspomnienia, jakiego pragną. Prywatny detektyw, który specjalizuje się w odzyskiwaniu zapomnianych wspomnień, aby ludzie mogli przeżywać je na nowo, wpada w ogromne kłopoty, gdy dostanie nowe zlecenie. Akcja filmu dzieje się w Miami, które z powodu globalnego ocieplenia znalazło się w większości pod wodą. 

Fabuła filmu

Nick Bannister, samotny weteran mieszkający w Miami, oferuje klientom możliwość ponownego przeżycia każdego wspomnienia, jakiego zapragną. Jego życie zmienia się, gdy poznaje Mae. Film Reminiscencja to jak już wspomnieliśmy produkcja amerykańska, w której w głównej roli zobaczymy Hugh Jackmana, aktora którego kojarzymy z serii X-Men, a także z filmu Logan: Wolverine, Les Misérables: Nędznicy, Labirynt, czy seriali Zła edukacja.

Obsada filmu

Towarzyszu mu Rebecca Ferguson jako Mae. Aktorkę możemy oglądać w takich filmowych produkcjach jak: Dziewczyna z pociągu, Doktor sen, Pierwszy śnieg czy z filmu Diuna, którzy w październiku w kinach.
W pozostałych rolach: Thandie Newton, Natalie Martinez, Angela Sarafyan, Cliff Curtis, Daniel Wu, Marina de Tavira, Mojean Aria.
Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Lisa Joy, mająca na swoim koncie takie produkcje jak: Westworld, Gdzie pachną stokrotki, Tożsamość szpiega.

Reminiscencja

Reminiscencja
Reminiscencja
Oryginalny tytuł Reminiscence
Oceny z IMDb 7.8 222 głosy

Reżyser

Lisa Joy
Reżyser

Obsada

Komentarze

141 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pokusa
Imperium światła
Old
Miłość od pierwszego pocałunku
Na twoim miejscu
365 dni
Miłość na pierwszą stronę
Venom 2: Carnage
Pokolenie Ikea
Noc 12 października
Avatar: Istota wody
Cierń – The Thorn
×