Ogl�daj za darmo w Player+!


Reminiscencja Film Online

Obecnie oglądających: 120Reminiscencja

Reminiscencja

Nie patrz wstecz.Aug. 19, 2021USA149 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Reminiscencja film online?

Reminiscencja: Nicolas Bannister, surowy i samotnie mieszkający weteran, jest ekspertem w niebezpiecznym zawodzie: oferuje klientom szansę na ponowne przeżycie każdego wspomnienia, jakiego pragną. Prywatny detektyw, który specjalizuje się w odzyskiwaniu zapomnianych wspomnień, aby ludzie mogli przeżywać je na nowo, wpada w ogromne kłopoty, gdy dostanie nowe zlecenie. Akcja filmu dzieje się w Miami, które z powodu globalnego ocieplenia znalazło się w większości pod wodą. 

Fabuła filmu

Nick Bannister, samotny weteran mieszkający w Miami, oferuje klientom możliwość ponownego przeżycia każdego wspomnienia, jakiego zapragną. Jego życie zmienia się, gdy poznaje Mae. Film Reminiscencja to jak już wspomnieliśmy produkcja amerykańska, w której w głównej roli zobaczymy Hugh Jackmana, aktora którego kojarzymy z serii X-Men, a także z filmu Logan: Wolverine, Les Misérables: Nędznicy, Labirynt, czy seriali Zła edukacja.

Obsada filmu

Towarzyszu mu Rebecca Ferguson jako Mae. Aktorkę możemy oglądać w takich filmowych produkcjach jak: Dziewczyna z pociągu, Doktor sen, Pierwszy śnieg czy z filmu Diuna, którzy w październiku w kinach.
W pozostałych rolach: Thandie Newton, Natalie Martinez, Angela Sarafyan, Cliff Curtis, Daniel Wu, Marina de Tavira, Mojean Aria.
Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Lisa Joy, mająca na swoim koncie takie produkcje jak: Westworld, Gdzie pachną stokrotki, Tożsamość szpiega.

Reminiscencja

Reminiscencja
Reminiscencja
Oryginalny tytuł Reminiscence
Oceny z IMDb 7.8 222 głosy

Reżyser

Lisa Joy
Reżyser

Obsada

Komentarze

167 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

365 dni: Ten dzień
Heaven in Hell
Meg 2: Głębia
Urojenie
Szybcy i wściekli 10
Flash – Flashpoint
Irlandzkie życzenie
Plan na miłość
After 5. Na zawsze
Assassin
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
Drift
×