Ogl�daj za darmo w Player+!


My Happy Ending Film Online

Obecnie oglądających: 303My Happy Ending

My Happy Ending

Feb. 24, 2023Israel89 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć My Happy Ending film online?

My Happy Ending: Andie MacDowell zachowuje odważną minę podczas najtrudniejszej jak dotąd bitwy w nowym filmie . Oparty na sztuce Anat Gov , Happy End , komediodramat będzie opowiadał o słynnej aktorce (MacDowell), która zmaga się z zmieniającą życie i miażdżącą diagnozą raka w czwartym stadium. Starając się utrzymać wszystko w tajemnicy, aktorka rozpoczyna program leczenia, nie mówiąc o tym swoim przyjaciołom, rodzinie, a nawet menedżerowi ds. talentów. Początkowe fragmenty zwiastuna ujawniają, że postać MacDowell stara się nadążyć za wyglądem, a nawet okłamuje innych pacjentów szpitala i mówi im, że idzie pod przykrywką, aby uczyć się do roli.

Fabuła filmu

Podczas gdy otrzymuje obfite ilości chemioterapii, zaprzyjaźnia się z triadą innych kobiet zmagających się z podobnymi diagnozami. Razem tworzą ścisłą więź, która pomaga im radzić sobie z otoczeniem i uciekać do nowych – nawet jeśli to tylko w ich wyobraźni. Gwiazda filmowa przekona się, że dzięki nowo odkrytej społeczności i wsparciu najbliższych znajdzie sposób na ukształtowanie własnego szczęśliwego zakończenia. Jeśli chodzi o główną bohaterkę filmu, MacDowell, widzowie wkrótce zobaczą ją także w thrillerze akcji Red Right Hand Iana i Eshoma Nelmów . Chociaż od prawie roku nie słyszeliśmy zbyt wiele o projekcie, ostatnio doniesiono, że MacDowell zagra złoczyńcę w nadchodzącej produkcji, w której zagrają także Scott Haze i Orlando Bloom.

Obsada filmu

Oprócz MacDowella w filmie wystąpią także Miriam Margoyles , Sally Phillips , Rakhee Thakrar , Tom Cullen , Michelle Greenidge , Tamsin Greig i David Williams . Napisany przez Rona Tamir , My Happy Ending został wyreżyserowany przez duet Tal Granit i Sharon Maymon . Film jest najnowszym dziełem Roadside Attraction, które odniosło niedawny sukces dzięki thrillerowi kryminalnemu Emily the Criminal , prowadzonemu przez Aubrey Plaza , i które wypuści Moving On , najświeższy zespółmiędzy komediowymi królowymi snów Lily Tomlin i Jane Fonda , jeszcze w tym roku.

My Happy Ending

My Happy Ending
Oryginalny tytuł My Happy Ending
Oceny z IMDb 5.8 8 głosy

Komentarze

103 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Przejścia
Bezmiar
Pinball: The Man Who Saved the Game
Forever Young
Prawdziwe życie aniołów
Ona jest miłością
Wildflower
Brainwashed: seks kamera władza
Marzec ’68
Czarna owca
Moving On
Paint
×