Ogl�daj za darmo w Player+!


Ślub doskonały Film Online

Obecnie oglądających: 325Ślub doskonały

Ślub doskonały

Jan. 13, 2023115 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ślub doskonały film online?

Ślub doskonały: Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba (Piotr Głowacki). Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne. Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Tarapaty, jakie ich czekają i wykaraskanie się z nich wydawać się będą niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia?

Ślub dokonały – opis filmu

Film Ślub doskonały to polska komedia omyłek, która opowiada historię panny młodej, która jest w ciąży. Jej matka, kobieta bardzo zaborcza i niezwykle stanowcza, nie chce nawet wiedzieć, ani słyszeć o tym kto jest ojcem dziecka.
Panem młodym, który jest jej przeznaczony jest mężczyzna, która na oczy nie wiedział swojej przyszłej żony, a do ślubu został przymuszony przez przyszłą teściową. Niestety to nie koniec kłopotów. Okazuje się bowiem, że przyszły mąż, pan młody budzi się rankiem po nocy kawalerskiej z wielkim bólem głowy, kacem i obcą kobietą w łóżku.

Ślub doskonały – obsada filmu

W kolejnym filmie produkcji polskiej w obsadzie iście gwiazdorsko. Na ekranie zobaczymy między innymi: Adama Woronowicza (Zupa nic, Teściowie, Moje wspaniałe życie), Ewa Kasprzyk (Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Kogel-mogel), Aleksandra Adamska (O mnie się nie martw, Atak paniki).
W pozostałych rolach: Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Magdala Lamparska, Aleksandra Popławska, Paweł Deląg, Sandra Staniszewska, Krzysztof Czeczot, Andrzej Grabowski.

Reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Nick Moran, zaś producentem Wojtek Pałys, który jest także producentem Mayday. Współautorką produkcji jest Hanna Węgierska mająca na swoim koncie także Jak pozbyć się cellulitu, Śniadanie do łóżka czy Lajdis.

Ślub doskonały
Ślub doskonały
Oryginalny tytuł Ślub doskonały

Komentarze

98 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Miłość po angielsku
Czarna owca
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Za duży na bajki
I Love My Dad
Wystrzałowe wesele
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
(Nie)długo i szczęśliwie
To musi być miłość
Gra fortuny
Free Guy
Sing 2
×