Ogl�daj za darmo w Player+!


Juniper Film Online

Obecnie oglądających: 177Juniper

Juniper

Aug. 26, 2021New Zealand94 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Juniper film online?

Juniper opowiada historię Sama (George Ferrier), problematycznego nastolatka, który wraca do domu ze szkoły z internatem tylko po to, by dowiedzieć się, że pod nieobecność ojca będzie musiał spędzić lato ze swoją chorą babcią. Niezbyt chętny do rozpoczęcia związku, który uważa za skazany na porażkę, Sam jest zaskoczony, gdy odkrywa, że ​​ma pewne podobieństwa ze swoim starszym. I chociaż film nie próbuje wymyślać koła na nowo – widzieliśmy już, jak młoda osoba / starsza osoba łączy historie do rozruchu – znajduje swój własny sposób na opowiedzenie swojej pięknej i niszczycielskiej historii.

Recenzja filmu

Przejdźmy od razu do sedna i powiedzmy to, co oczywiste: nie możesz mówić o Juniper bez od razu do Charlotte Rampling. Nie ma nic, co można powiedzieć o nominowanym do Oscara, co nie zostało już powiedziane, ale to wyraźnie nie powstrzymuje aktora przed zapewnieniem występu na najwyższym poziomie za każdym razem. Jej pierwsza scena to mistrzowska lekcja aktorstwa: Rampling dominuje na ekranie, a z jej początkowych zdań można w pełni zrozumieć, kim jest Ruth, jak widzi życie i czego nie toleruje. Scena staje się jeszcze potężniejsza, gdy weźmie się pod uwagę, że po ustaleniu postaci jako dominującej postaci, historia natychmiast stawia ją w bezbronnej pozycji, co szybko uświadamia, jak się czuje i będzie się czuć przez cały film. Jest to rodzaj sceny, którą scenarzyści bardzo pragną stworzyć, a scenarzysta/reżyser Matthew J. Saville udaje się to osiągnąć.

Fabuła filmu

W filmie Rampling gra Ruth, George Ferrier jako jej niespokojny wnuk Sam, Marton Csokas jako Robert, syn Ruth i Edith Poor jako Sarah, pielęgniarka Ruth. Co ciekawe, tytuł filmu, Juniper, zainspirowany jest jagodami jałowca, które są kluczowym składnikiem ginu, od którego Ruth jest uzależniona i pije go codziennie całymi garściami. Ta funkcja wygląda świeżo, pokrzepiająco i interesująco, a występ Rampling wyróżnia się jako matriarchini i Ferrier jako samotny, ale ciepły wnuk. Dzięki malowniczym krajobrazom, mocnym występom i szczerej, emocjonalnej historii, Juniper z pewnością znajdzie miejsce w sercach fanów.

Juniper

Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Juniper
Oryginalny tytuł Juniper
Oceny z IMDb 6.5 1,103 głosy
Oceny z TMDb 6.4 15 głosy

Reżyser

Obsada

Edith Poor isNurse Sarah
Nurse Sarah
Carlos Rakete isHaitātaki (Haka)
Haitātaki (Haka)
Maaka Pohatu isFather Matu Williams
Father Matu Williams
Adam Gardiner isHouse master
House master

Komentarze

209 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

C’mon C’mon
Tata
Powoli
Przysięga Ireny
Powrót do tamtych dni
Bracia ze stali
Mój pies Artur
Chevalier
Niebieska linia
Brainwashed: seks kamera władza
Lassie wróć!
Nikt
×