Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Czarodziejski flet Film Online

Obecnie oglądających: 109Czarodziejski flet

Czarodziejski flet

Nov. 17, 2022Germany124 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Czarodziejski flet film online?

Czarodziejski flet: Tim to nastoletni chłopak, który marzy o karierze śpiewaka w szkole muzycznej imienia Wolfganga Amadeusza Mozarta. Kiedy nareszcie osiąga swój cel i przekracza próg upragnionej uczelni, dzieje się coś niezwykłego. W starym gmachu szkoły Tim (Jack Wolfe) odkrywa magiczne przejście do innego świata – tajemniczej krainy z opery „Czarodziejski flet” Mozarta, gdzie granice wyznacza tylko wyobraźnia. Gdy za sprawą magii chłopak się tam przenosi, błyskawicznie zamienia się w księcia Tamino, czyli głównego bohatera tej opowieści. Od teraz Tim będzie zmuszony zmagać się z przeciwnościami losu w dwóch rzeczywistościach – za dnia w prawdziwym świecie starając się o upragnioną rolę w przedstawieniu na uczelni, zaś w nocy ryzykując życie, aby uwolnić piękna księżniczkę Paminę w krainie niczym nieograniczonej fantazji.  Siedemnastoletni Tim Walker otrzymuje stypendium do znanej austriackiej szkoły muzycznej. Tam odkrywa zapomniany od stuleci portal, który przenosi go w fantastyczny świata „Czarodziejskiego fletu” Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Recenzja filmu

Jedną z najbardziej znanych i lubianych oper Wolfganga Amadeusza Mozarta jest prawdopodobnie Czarodziejski flet , opowieść o romansie, przygodzie, lekkim dramacie rodzinnym i zwycięstwie światła nad ciemnością. Podczas gdy adaptacji klasyka było niewiele w ciągu ostatnich półtorej dekady, wyprodukowany przez Rolanda Emericha.
Zamiast być prostą adaptacją opery Mozarta, zwiastun skupia się na młodym uczniu o imieniu Tim ( Jack Wolfe ), który uczęszcza do Mozart All Boys Music School. Jakby stresujące środowisko i próby bycia nastolatkiem nie wystarczały, wkrótce zostaje dosłownie wciągnięty do innego świata — szczególnie do klasycznej opery Mozarta, gdzie wielkie postacie, takie jak Królowa Nocy, Sarastro , a konkretny gigantyczny wąż są bardzo realne.

Kto jest w obsadzie?

Oprócz Wolfe’a w filmie występuje także legendarny aktor F. Murray Abraham jako dyrektor szkoły muzycznej. Nie jest to pierwszy projekt Abrahama związany z Mozartem, ponieważ wystąpił on również w Amadeuszu z 1984 roku , grając włoskiego kompozytora Antonio Salieriego u boku Mozarta Toma Hulce’a . W obsadzie znaleźli się także Iwan Rheon, Stéfi Celma, Asha Banks, Stefan Konarske, Niamh McCormack, Amir Wilson i Tedros Teclebrhan . W obsadzie znajdą się także międzynarodowe gwiazdy operowe Sabine Devieilhe z Opéra National de Paris, Morris Robinson z nowojorskiej Metropolitan Opera oraz Rolando Villazón .

Czarodziejski flet

Czarodziejski flet
Oryginalny tytuł The Magic Flute – Das Vermächtnis der Zauberflöte
Oceny z IMDb 6.2 180 głosy
Oceny z TMDb 8 1 głosy

Reżyser

Florian Sigl
Reżyser

Obsada

Komentarze

218 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Legion Samobójców: The Suicide Squad
Mój brat ściga dinozaury
Operacja mumia
Wyprawa do dżungli
Super Mario Bros. Film
Shazam! Gniew bogów
Wróżka Zębuszka
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Czarny młyn
Super Futrzak ratuje świat
Zielony Rycerz. Green Knight
Kosmiczny mecz: Nowa era
×