Ogl�daj za darmo w Player+!


Piotruś Pan i Wendy Film Online

Obecnie oglądających: 127Piotruś Pan i Wendy

Piotruś Pan i Wendy

Apr. 28, 2023106 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Piotruś Pan i Wendy film online?

Piotruś Pan i Wendy to tylko jedna z wielu adaptacji na żywo ich klasycznych filmów animowanych, które Disney przygotował dla niektórych ze swoich największych hitów. Oryginalny film Disneya Piotruś Pan (1953) był powtórzeniem ponadczasowej opowieści JM Barrie o magicznym chłopcu, który nie chciał dorosnąć, a film animowany stał się jednym z największych wczesnych hitów Walt Disney Company. Ponieważ Disney wyprodukował tak wiele adaptacji na żywo, od Pięknej i Bestii z 2017 roku po nadchodzącą Małą Syrenkę z Halle Bailey w roli głównej , fani mogli tylko marzyć o powrocie do Neverland na żywo, dopóki pierwszy plakat nie zapowiadał powrotu w Disney’s D23 Expo w zeszłym roku. Wendy Darling, która nie chce pójść do szkoły z internatem poznaje Piotrusia Pana, który nie chce dorosnąć. Razem ze swoimi braćmi, Piotrusiem i malutką wróżką Dzwoneczkiem, leci do magicznej krainy zwanej Nibylandią. Wendy spotyka tam nikczemnego przywódcę piratów, Kapitana Haka i przeżywa przygodę, która odmieni jej życie.

O filmie

Ta nowa adaptacja klasycznej opowieści Disneya powróci w formie aktorskiej, przedstawiając senną wyspę, na której dzieci nigdy nie będą musiały dorastać. Alexander Molony wciela się w Piotrusia Pana, chłopca, który potrafi latać dzięki czarodziejskiemu pyłowi, który otrzymuje od swojego najlepszego przyjaciela Dzwoneczka (Yara Shahidi). Pan wprowadza dzieci Darling do swojego domu, pokazując im, jak daleko może zajść ich wyobraźnia w miejscu, w którym możliwości są nieograniczone. Wendy (Ever Anderson) czuje się odpowiedzialna za opiekę nad rodzeństwem, bo jest ich starszą siostrą, ale jednocześnie tęskni za przygodami, a przy okazji zakochuje się w Peterze.

Obsada filmu

Oprócz Shahidi, w filmie zobaczymy Alexandra Molony’ego i Ever Andersona, którzy wcielą się odpowiednio w tytułowych bohaterów filmu, Petera i Wendy. Jude Law zagra Kapitana Haka z Jimem Gaffiganem jako jego prawą ręką, panem Smee. Joshua Pickering i Jacobi Jupe zagrają Johna i Michaela Darlingów, a Alan Tudyk i Molly Parker również pojawią się jako rodzice dzieci, państwo Darling.

Piotruś Pan i Wendy

Piotruś Pan i Wendy
Piotruś Pan i Wendy
Piotruś Pan i Wendy
Piotruś Pan i Wendy
Piotruś Pan i Wendy
Piotruś Pan i Wendy
Oryginalny tytuł Peter Pan & Wendy

Reżyser

David Lowery
Reżyser

Obsada

Ever Anderson isWendy Darling
Wendy Darling
Jude Law isCaptain Hook
Captain Hook
Yara Shahidi isTinker Bell
Tinker Bell
Jim Gaffigan isMr. Smee
Mr. Smee
Molly Parker isMrs. Darling
Mrs. Darling
Jacobi Jupe isMichael Darling
Michael Darling

Komentarze

209 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Marvels
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Kill Boksoon
Black Bits
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Moonfall
Wilczy Gang
Siła naszych marzeń
Nie czas umierać
Wojna z dziadkiem
×