Ogl�daj za darmo w Player+!


Ania Film Online

Obecnie oglądających: 109Ania

Ania

Sep. 15, 2022100 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ania film online?

Ania: Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku. Pełnometrażowy film dokumentalny „Ania” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą̨ m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów: Katarzyny Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Pawła Wawrzeckiego, Michała Żebrowskiego oraz innych.

Anna Przybylska

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Widzowie cenili ją nie tylko za jej talent, ale także charyzmę, poczucie humoru, wdzięk i niezaprzeczalny urok osobisty. Szacunek opinii publicznej zyskała także za to, że konsekwentnie chroniła swoje życie prywatne. Szczególnie przed wścibskimi paparazzi, którzy otaczali jej dom i próbowali robić jej zdjęcia nawet wtedy, gdy była już ciężko chora. Przedwczesna śmierć młodej, pięknej gwiazdy kina i telewizji wstrząsnęła całą Polską. Ania odeszła jesienią 2014 roku, zostawiając ukochanego partnera, ale także troje ich wspólnych dzieci, z których najmłodsze w chwili jej śmierci miało zaledwie trzy lata.

Ania – kto wystąpi?

Produkcja ma zawierać niepublikowane wcześniej materiały filmowe, a także pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i osób związanych z nią zawodowo. W filmie pojawią się na przykład partner aktorki Jarosław Bieniuk, jej córka Oliwia, a także mama oraz siostra. Z osób związanych z kinem i telewizją w produkcji wystąpią między innymi: Radosław Piwowarski, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Paweł Wawrzecki, Szymon Bobrowski, Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

O Annie Przybylskiej

5 października 2022 roku przypada 8. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wkrótce potem na ekranach kin zadebiutuje film pod tytułem Ania, który opowie o popularnej aktorce, którą kochała cała Polska. Anna Przybylska jest znana z takich produkcji jak choćby: Kariera Nikosia Dyzmy, Złoty środek, Lekcje pana Kuki, Dzień świra, Sęp, Dlaczego nie!, Bilet na Księżyc, Daleko od noszy, Klub szalonych dziewic, Rh+ czy Złotopolscy.

Ania

Ania
Oryginalny tytuł Ania

Komentarze

83 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Śnieżne Bractwo: Kim byliśmy w górach?
Żyjąc z laleczką Chucky
Brainwashed: seks kamera władza
Fantastyczny Matt Parey
Schumacher
Historia jednej zbrodni
Nieopowiedziana historia wielkiej miłości
Wolni. Podróż do wnętrza
FLYNN
Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
Einstein i bomba
Lewandowski Nieznany
×