Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Lewandowski Nieznany Film Online

Obecnie oglądających: 260Lewandowski Nieznany

Lewandowski Nieznany

Mar. 31, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Lewandowski Nieznany film online?

Lewandowski Nieznany:  to pierwszy w historii film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. To bezprecedensowy wgląd w jego karierę i życie prywatne oraz historia o tym, jak młody zawodnik z Polski stał się jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów. Głos w filmie zabiera również Anna Lewandowska, jego rodzina i bliscy przyjaciele, w tym światowej klasy piłkarze, trenerzy i inni sportowcy. Film ujawnia wyjątkową drogę, jaką przebył młody człowiek z małego miasta w Polsce, aby stać się jednym z najlepszych napastników swoich czasów, jak również pokazuje zmianę jego sposobu myślenia i to, jak przekroczył granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim. 

Fabuła filmu

Film dokumentalny online przedstawia wiele aspektów życia Lewandowskiego, w tym jego młode lata, miłość do rodziny i przyjaciół, a także jego niezachwianą etykę pracy, poświęcenie oraz wzloty i upadki towarzyszące mu w drodze do sukcesu zawodowego.
Dokument składa się z rozmów z Lewandowskim oraz ze światowej klasy piłkarzami, trenerami i innymi sportowcami, takimi jak Xavi Hernandez, Thierry Henry, Jürgen Klopp i Zbigniew Boniek, a także z jego żoną Anną Lewandowską, rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Poprzez ekskluzywne wywiady film przedstawia nieznany dotąd obraz początków kariery Lewandowskiego w Polsce, jego wzrost popularności w takich klubach jak Borussia Dortmund i Bayern Monachium oraz jego rolę w drużynie jako dominującego strzelca i kapitana reprezentacji narodowej. Obraz obejmuje również transfer Lewandowskiego do FC Barcelony i przedstawia, jak ten ruch był postrzegany przez ekspertów i fanów, dodając własną perspektywę piłkarza i powody jego decyzji.

Recenzja filmu

Jeśli tytuł filmu ma do czegoś kierować, to do rodzinnych taśm Lewandowskich. Takiego Roberta faktycznie nie znaliśmy; ten chudy szczyl, który biegał w przydomowym ogródku za piłką, był jak dotąd skrzętnie trzymany w tajemnicy przed światem. Przyjęło się, że Lewy zaczął się na poważnie od szpicy w Lechu Poznań, choć, co ciekawe, ten wątek jest w dokumencie potraktowany zdawkowo. Wytłumaczenie pada zresztą z ekranu; Lewandowski od początku założył sobie, że Polska będzie tylko pierwszym przystankiem w jego karierze. Dlatego o wiele ważniejszy jest epizod pruszkowski, bo to ludzie z tamtejszego Znicza jako pierwsi dostrzegli w nim kawał piłkarza. Albo Borussia, w której na poważnie zahartowała się stal.

 

Lewandowski Nieznany

Lewandowski Nieznany
Lewandowski Nieznany
Lewandowski Nieznany
Oryginalny tytuł Lewandowski Nieznany

Komentarze

253 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ania
Brainwashed: seks kamera władza
Historia jednej zbrodni
Schumacher
Fantastyczny Matt Parey
Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
Żyjąc z laleczką Chucky
×