Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Schumacher Film Online.

Obecnie oglądających: 113Schumacher

Schumacher

Sep. 15, 2021Germany112 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Obejrzyj Schumacher film online.

Schumacher: Film jest kompleksową opowieścią nie tylko o karierze Michaela Schumachera i tworzeniu jego legendy jako kierowcy Formuły 1, ale też historią przyglądającą się jego skomplikowanej osobowości. Dokument zaprezentuje szereg archiwalnych materiałów jak i współczesne wywiady z członkami rodziny kierowcy, czyli z żoną Corinną oraz dziećmi.

O filmie

Nakręcony przy pełnym wsparciu rodziny Michaela Schumachera dokument „Schumacher” przedstawia unikalne wywiady i niepublikowane wcześniej materiały archiwalne, które składają się na pełen delikatności, a zarazem krytyczny portret siedmiokrotnego mistrza świata. Film analizuje liczne aspekty składające się na wizerunek tego nietuzinkowego sportowca i towarzyszy mu podczas zawrotnej kariery w pełnej wyzwań dyscyplinie sportowej, którą kochają miliony ludzi z całego świata. Michael Schumacher zdobył sławę dzięki swojej silnej woli i determinacji w walce o zwycięstwo na przekór wszelkim przeciwnościom. Jest z natury skryty, a mimo to stanowi inspirację dla milionów kibiców. Jednak swój sukces zawdzięcza nie tylko wyścigom samochodowym. Sile charakteru i woli walki towarzyszą pewne kompleksy i brak pewności siebie, uzupełniając portret wrażliwego i skłonnego do refleksji mężczyzny. Głównymi bohaterami historii Michaela są jego rodzice, dzieci oraz Corinna Schumacher, jego miłość z dzieciństwa i towarzyszka życia. Oto co mają nam o nim do powiedzenia.

Słowa producenta filmu

Do tego wszystkiego swoich kilka słów dodał jeszcze producent filmu, Benjamin Seikel.

– Dokument był dużym wyzwaniem i wymagał dużo czasu oraz wrażliwości, biorąc pod uwagę presję wywieraną na produkcję z zewnątrz, ale dzięki wspaniałemu zespołowi i naprawdę świetnej współpracy z rodziną nie daliśmy sobą wstrząsnąć.

Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko czerwonym flamastrem zaznaczyć datę 15 września 2021 roku w kalendarzu i okrasić ją dużym podpisem SCHUMACHER. Taki właśnie tytuł będzie nosił ów film, na który wielu z nas będzie czekało z wielką niecierpliwością.

Schumacher film online cda zalukaj za darmo

Schumacher
Schumacher
Oryginalny tytuł Schumacher

Komentarze

235 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
×