Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Schumacher Film Online

Obecnie oglądających: 283Schumacher

Schumacher

Sep. 15, 2021Germany112 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Obejrzyj Schumacher film online.

Schumacher: Film jest kompleksową opowieścią nie tylko o karierze Michaela Schumachera i tworzeniu jego legendy jako kierowcy Formuły 1, ale też historią przyglądającą się jego skomplikowanej osobowości. Dokument zaprezentuje szereg archiwalnych materiałów jak i współczesne wywiady z członkami rodziny kierowcy, czyli z żoną Corinną oraz dziećmi.

O filmie

Nakręcony przy pełnym wsparciu rodziny Michaela Schumachera dokument „Schumacher” przedstawia unikalne wywiady i niepublikowane wcześniej materiały archiwalne, które składają się na pełen delikatności, a zarazem krytyczny portret siedmiokrotnego mistrza świata. Film analizuje liczne aspekty składające się na wizerunek tego nietuzinkowego sportowca i towarzyszy mu podczas zawrotnej kariery w pełnej wyzwań dyscyplinie sportowej, którą kochają miliony ludzi z całego świata. Michael Schumacher zdobył sławę dzięki swojej silnej woli i determinacji w walce o zwycięstwo na przekór wszelkim przeciwnościom. Jest z natury skryty, a mimo to stanowi inspirację dla milionów kibiców. Jednak swój sukces zawdzięcza nie tylko wyścigom samochodowym. Sile charakteru i woli walki towarzyszą pewne kompleksy i brak pewności siebie, uzupełniając portret wrażliwego i skłonnego do refleksji mężczyzny. Głównymi bohaterami historii Michaela są jego rodzice, dzieci oraz Corinna Schumacher, jego miłość z dzieciństwa i towarzyszka życia. Oto co mają nam o nim do powiedzenia.

Słowa producenta filmu

Do tego wszystkiego swoich kilka słów dodał jeszcze producent filmu, Benjamin Seikel.

– Dokument był dużym wyzwaniem i wymagał dużo czasu oraz wrażliwości, biorąc pod uwagę presję wywieraną na produkcję z zewnątrz, ale dzięki wspaniałemu zespołowi i naprawdę świetnej współpracy z rodziną nie daliśmy sobą wstrząsnąć.

Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko czerwonym flamastrem zaznaczyć datę 15 września 2021 roku w kalendarzu i okrasić ją dużym podpisem SCHUMACHER. Taki właśnie tytuł będzie nosił ów film, na który wielu z nas będzie czekało z wielką niecierpliwością.

Schumacher

Schumacher
Schumacher
Oryginalny tytuł Schumacher

Komentarze

125 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Lewandowski Nieznany
Żyjąc z laleczką Chucky
Historia jednej zbrodni
Ania
Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
Brainwashed: seks kamera władza
Fantastyczny Matt Parey
×