Ogl�daj za darmo w Player+!


To musi być miłość Film Online

Obecnie oglądających: 99To musi być miłość

To musi być miłość

Nov. 05, 2021100 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć To musi być miłość film online?

To musi być miłość. W głównych rolach występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smolowik i Rafał Królikowski. Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania.

Obsada filmu

To musi być miłość jest świąteczną komedią romantyczną, której akcja rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym.

W głównych rolach występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafal Królikowski, Mateusz Rusin, Malgorzata Zajaczkowska i Jan Englert. Za tę polską komedię odpowiadają producenci Narzeczonego na niby. Reżyserem filmu jest Michał Rogalski. Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Do sieci trafił zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Fabuła filmu

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

To musi być miłość

To musi być miłość
Oryginalny tytuł To musi być miłość

Reżyser

Obsada

Komentarze

295 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Piękna katastrofa
Niewierni w Paryżu
Lecznica złamanych serc
Imperium światła
Weselny toast
Piep*zyć Mickiewicza
Biały potok
Forever Young
A Little White Lie
Pierwsza klasa
Zagrywki
Szczęścia chodzą parami
×