Ogl�daj za darmo w Player+!


Wystrzałowe wesele Film Online

Obecnie oglądających: 308Wystrzałowe wesele

Wystrzałowe wesele

Nie zadzieraj z młodą parą!Dec. 28, 2022100 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wystrzałowe wesele film online?

Wystrzałowe wesele: Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Opis filmu

Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Obsada filmu

Główne role grają Jennifer Lopez i Josh Duhamel. W obsadzie są także Jennifer Coolidge, Sonia Braga, Cheech Marin, D’Arcy Carden, Callie Hernandez, Selena Tan i Lenny Kravitz. Jason Moore (Pitch Perfect) wyreżyserował na podstawie scenariusza Marka Hammera.

Fabuła filmu

Nowa komedia romantyczna, która podobnie jak hit z początku 2022 roku Zaginione miasto idzie w zupełnie innym kierunku,  prezentując historię nie idąca zgodnie ze schematami gatunku. Zwiastun pokazuje, że wszystko zaczyna się uroczo jak każda komedia romantyczna, ale w 56 sekundzie wszystko się zmienia i film idzie w dość szalonym kierunku. Zobaczcie sami. Wystrzałowe wesele  

Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Wystrzałowe wesele
Oryginalny tytuł Shotgun Wedding
Oceny z TMDb 8 2 głosy

Komentarze

214 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Uczeń tygrysa
Supercell
kRAJ
Masz ci los!
Godzilla kontra Kong
Hit Man
Marvels
Protegowana
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Małżeństwo na skróty
Jak poderwać Billy’ego Walsha
Czarna Wdowa
×