Ogl�daj za darmo w Player+!


Palmy i słupy Film Online

Obecnie oglądających: 147Palmy i słupy

Palmy i słupy

Mar. 03, 2023USA114 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Palmy i słupy film online?

Palmy i słupy: W filmie występuje Jonathan Tucker ( Westworld , Kingdom ) jako seksualny drapieżnik i służy jako przestroga dla nastolatków uwikłanych w nieodpowiednie związki. Film przedstawia nowicjuszkę Lily McInerny jako Leę, nastolatkę znudzoną życiem na przedmieściach klasy średniej. Pewnego dnia ścieżki Lei przecinają się z Tomem (Tucker), dwukrotnie starszym od niej mężczyzną, który polubił dziewczynę. Wkrótce Tom zaczyna zabiegać o względy Lei, mówiąc jej, że nie przypomina żadnej dziewczyny, którą kiedykolwiek spotkał. Zahipnotyzowana uwagą starszego mężczyzny, Lea pozostaje ślepa na niebezpieczeństwa związane z jej nowym związkiem, pozwalając sobie zakochać się w Tomie z całą intensywnością swojego nastoletniego serca.

Recenzja filmu

Zwiastun nie ujawnia zbyt wiele o fabule Palm Trees and Power Lines , co jest odświeżające, biorąc pod uwagę, jak thrillery rozwijają się w tajemnicy. Jednak już teraz widzimy, jak Tom używa pospolitych kwestii, aby odepchnąć Leę od rodziny i przyjaciół. Istnieją również wskazówki niebezpiecznej zazdrości, w których widzimy przebłyski ciemności, w której Tom się ukrywa. Wreszcie, coraz bardziej niepokojąca muzyka w tle podkreśla, że ​​Palm Trees and Power Lines nie jest historią miłosną. To pokręcona opowieść o niebezpieczeństwach, na które mogą narazić się nastolatkowie.

Obsada filmu

Palm Trees and Power Lines to pełnometrażowy debiut reżyserski Jamiego Dacka , który napisał scenariusz do filmu wraz z Audrey Findlay. Pomimo tego, że był to pierwszy film pełnometrażowy w karierze Dack, Palm Trees and Power Lines przyznało jej nagrodę jury US Dramatic Sundance za reżyserię podczas tegorocznej edycji festiwalu. W filmie występują także Gretchen Mol i Auden Thornton.

Palmy i słupy

 

Palmy i słupy
Oryginalny tytuł Palm Trees and Power Lines
Oceny z IMDb 7 275 głosy

Komentarze

194 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Święto ognia
Tajniak
Binti
Piosenki o miłości
Oppenheimer
Opiekun
Chłopi
Piękna katastrofa
After 5. Na zawsze
Big George Foreman
Obrazy bez autora
Champions
×