Ogl�daj za darmo w Player+!


Jeden gniewny człowiek Film Online

Obecnie oglądających: 175Jeden gniewny człowiek

Jeden gniewny człowiek

Jednoosobowa armia.Apr. 22, 2021United Kingdom118 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Jeden gniewny człowiek film online?

Jeden gniewny człowiek: Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

Fabuła filmu

Fabuła jest prosta. Podczas jednego z napadów na konwój przestępcy zabijają nie tylko kierowców, ale także przypadkowego nastolatka, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Dzieje się tak na oczach zrozpaczonego ojca Patricka Hilla (Jason Statham), który sam podczas tego napadu zostaje poważnie ranny. Napędzany żądzą zemsty postanawia znaleźć ekipę odpowiedzialną za ten feralny skok. A że sam należy do półświatka przestępczego zajmującego się takimi robotami, zaczyna na własną rękę szukać winowajców. Niestety, ludzie odpowiedzialni za śmierć jego syna znikają bez śladu. By ich złapać, nasz bohater musi sam zostać konwojentem i spokojnie czekać, aż przestępcy sami do niego przyjdą.

Recenzja filmu

Na samym wstępnie przyznam się bez bicia, że uwielbiam gangsterskie filmy napisane i wyreżyserowane przez Guya Ritchego. Nie jestem fanem jego blockbusterowych produkcji jak Aladyn czy Król Artur: Legenda miecza, ale każdą opowieść o mafii biorę w ciemno. I choć historia w filmie Jeden gniewny człowiek nie jest wielce oryginalna, a część z niej zapożyczano z francuskiego Konwojenta z 2004 roku, kompletnie mi to nie przeszkadza. Angielski reżyser nadał jej bowiem niepowtarzalny charakter. Jest to dobre kino akcji w starym stylu, które nie przytłacza nas efektami specjalnymi czy widowiskowymi pościgami zaprojektowanymi przez kaskaderów.

Jeden gniewny człowiek

Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Jeden gniewny człowiek
Oryginalny tytuł Wrath of Man
Oceny z IMDb 7.2 93,682 głosy
Oceny z TMDb 7.9 1,872 głosy

Komentarze

292 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Czarny telefon
Psi Patrol: Wielki film
Limbo
Uciekaj króliczku, uciekaj
Nie czas umierać
Shazam! Gniew bogów
Tarot: Karta śmierci
Bez paniki
Kocham ten kraj
Candyman
O czym dzisiaj marzą zwierzęta
Ucieczka ze zwierzowersum
×