Ogl�daj za darmo w Player+!


I Love My Dad Film Online

Obecnie oglądających: 188I Love My Dad

I Love My Dad

Aug. 05, 2022USA90 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć I Love My Dad film online?

I Love My Dad: Z pomocą nieoczekiwanie przyjdzie mu technologia. Nie widząc innej możliwości, Chuck (Patton Oswalt) wymyśla fałszywe konto w mediach społecznościowych, by mieć swojego syna na oku. Podszywa się pod atrakcyjną kelnerkę i nawiązuje z chłopakiem nić porozumienia. Sytuacja jednak komplikuje się z chwilą, gdy zauroczony dziewczyną Franklin za wszelką cenę będzie chciał się spotkać. To moment, w którym do starszego z bohaterów zaczyna dochodzić, że mając dobre intencje i chcąc jedynie pomóc, mógł tak naprawdę zaszkodzić.

Fabuła filmu

Gdy Franklin zrywa wszelkie kontakty z ojcem, zdesperowany starszy z mężczyzn nie może się z tym pogodzić. Posunie się do fortelu, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu wrażliwego, nieco samotnego chłopaka. Dobry profil to podstawa. Wystarczy kilka porządnych zdjęć, wpadający w oko opis i możemy zaczynać polowanie na randkę. Trzeba tylko uważać, żeby po drugiej stronie nie spotkać kogoś, z kim raczej nie chcielibyśmy rozmawiać o najskrytszych pragnieniach i fantazjach. Na przykład własnego ojca. Tytuł filmu Jamesa Morosiniego spełnia swoją obietnicę: oto główny bohater zakochuje się w dziewczynie, którą poznał w socialach, a pod którą podszywa się jego ojciec, próbujący w dosyć nietypowy sposób odbudować relację z synem. Jako widzowie dostaniemy sporo śmiechu, jeszcze więcej wzruszeń, a wszystko podane z błyskotliwą analizą społecznościówek.

O filmie

Gatunek, do którego należy I Love My Dad bardzo się rozwinął w ostatnich latach, co doprowadziło do wzrostu oglądalności. Reżyser tej wybitnej produkcji stał się jednym z najbardziej uznanych twórców filmowych w Hollywood. Zarówno cały Film I Love My Dad, jak i jego pozostałe tytuły zyskały uznanie krytyków i fanów kina na całym świecie, wywołując niezliczone debaty. Występ obsady I Love My Dad lektor PL to jedno z najlepszych widowisk, jakie będziesz miał okazję zobaczyć na własne oczy. Aktorzy dzielą duży ekran z tak urzekającą chemią. Wątki niektórych postaci poruszają bardziej poważne kwestie, podczas gdy inne wprowadzają do filmu dobrze wyważoną, niezbędną dawkę humoru. I Love My Dad napisy PL to niezwykle efektowna produkcja, a twórcom udało się osiągnąć świetną równowagę między scenami komediowymi a takimi, które mają za zadanie trzymać w napięciu. Technicznie rzecz biorąc I Love My Dad HD zdecydowanie najbardziej spektakularnym dziełem w karierze filmowca. Pod względem wizualnym i ogólnej wartości produkcyjnej jest bardzo zbliżony do największych kinowych hitów.

I Love My Dad

I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
I Love My Dad
Oryginalny tytuł I Love My Dad
Oceny z IMDb 6.4 2,215 głosy
Oceny z TMDb 5.9 19 głosy

Komentarze

333 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Skołowani
Paint
Porady na zdrady 2
The Lost King
Dwa bilety do Grecji
Ostatni wiking
Miłość po angielsku
Kryptonim Polska
Niebezpieczni dżentelmeni
Free Guy
Ona jest miłością
O czym dzisiaj marzą zwierzęta
×