Ogl�daj za darmo w Player+!


Mój brat ściga dinozaury Film Online

Obecnie oglądających: 98Mój brat ściga dinozaury

Mój brat ściga dinozaury

Sep. 05, 2019Italy101 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Mój brat ściga dinozaury film online?

Mój brat ściga dinozaury: Od pierwszych dni życia małego Gio, Jack wierzy, że jego brat jest wyjątkowy, specjalny, po prostu najlepszy – niczym superbohater, który przybył z innej planety! Z czasem poznaje prawdę: Gio ma zespół Downa i dla Jacka staje się powodem do wstydu. Kiedy chłopak trafia do nowej szkoły, poznaje czarującą Ariannę i chce zaimponować kolegom z zespołu muzycznego. Postanawia więc ukrywać przed znajomymi istnienie swojego brata.

Czekając na superbohatera

Tymczasem od pierwszych minut twórcy filmu zaskakują serią komicznych rodzinnych dialogów, w których trójka rodzeństwa dowiaduje się, że będą mieli brata zupełnie wyjątkowego. Kilkuletni Giacomo wychowuje się u boku niepełnosprawnego brata z oczekiwaniem na dzień, w którym ujawnią się jego supermoce, jakie niewątpliwie musi posiadać Giovanni, bo jest przecież zupełnie inny od wszystkich. Dorastając, przeżywa jednak nieuchronne rozczarowanie, uświadamiając sobie, że brat nie tylko nie jest żadnym superbohaterem, ale co więcej – wymaga opieki, wyrozumiałości i często sprawia problemy w przestrzeni publicznej. Wszystko toczy się mniej czy bardziej znośnie do momentu wejścia Giacoma w okres dojrzewania i wyboru liceum.

Mój brat umarł

Reżyser Stefano Cipani zwraca uwagę na to, że w wieku dorastania powodem do wstydu może być wszystko. W przypadku filmowego bohatera tym powodem jest brat z zespołem Downa, ale przecież może to być cokolwiek: pochodzenie, wygląd, status majątkowy rodziny. To, że w adaptacji książki głównym bohaterem nie jest doświadczający niepełnosprawności Gio, ale właśnie Giacomo.

Paradoks polega na tym, że owa „presja” jest w jego głowie: Giacomo a priori zakłada, że zostanie wyśmiany, gdy rówieśnicy dowiedzą się prawdy. Brnie więc w coraz grubsze kłamstwa, oświadczając kolegom, że jego brat nie żyje, doprowadzając w końcu do sytuacji, z której trudno mu już wyjść z twarzą.

Mój brat ściga dinozaury

Mój brat ściga dinozaury
Mój brat ściga dinozaury
Mój brat ściga dinozaury
Mój brat ściga dinozaury
Mój brat ściga dinozaury
Mój brat ściga dinozaury
Oryginalny tytuł Mio fratello rincorre i dinosauri
Oceny z IMDb 6.5 594 głosy
Oceny z TMDb 7 199 głosy

Komentarze

233 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ostatni wiking
Psi Patrol: Wielki film
Sing 2
Podróż do Krainy Jutra
Ślub doskonały
Śniegu już nigdy nie będzie
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
Bodyguard i żona zawodowca
The End
Lars jest LOL
Lisa Frankenstein
Kokainowy miś
×