Ogl�daj za darmo w Player+!


Zadra Film Online

Obecnie oglądających: 180Zadra

Zadra

Jan. 06, 202388 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Zadra film online?

Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. „Zadra” walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość.

Recenzja filmu Zadra

Artysta pragnie publiki, bo sam akt tworzenia nie zawsze mu wystarczy. Zadra (Magdalena Wieczorek) nawija o swojej codzienności i uczuciach, ale liczy też na to, że pod wideo z jej teledyskiem będzie mnóstwo komentarzy i tysiące wyświetleń. Osiemnastolatka ma przed sobą trudne zadanie, bo jej kolejne kawałki przemykają niezauważone wśród filmików o testowaniu jedzenia, komentowaniu poczynań innych influencerów i wreszcie – przez utwory profesjonalnych raperów z pierwszych stron gazet. Marzenia się spełniają, ale Sandra musi na nie ciężko pracować, dzieląc czas na tworzenie muzyki i pracę w kawiarni, dzięki której pomaga mamie utrzymać dom. Wszystko zmieni się jednak dzięki spotkaniu Motyla (Jakub Gierszał), najsłynniejszego rapera w Polsce.

Opis filmu

Sandra „Zadra” Kwiecik ma osiemnaście lat i głowę pełną marzeń. Bardzo chce zostać sławną raperką, więc każdą wolną chwilę poświęca muzyce. Rymuje o tym, co czuje i jak wygląda jej codzienność. Dorabia w kawiarni jako kelnerka, by wesprzeć matkę samotnie wychowującą jej młodszego brata Witka i ją. Życie Zadry zmienia się, kiedy poznaje Motyla – najbardziej rozchwytywanego rapera w kraju.

Obsada filmu

Główną rolę gra Magdalena Wieczorek. W obsadzie znaleźli się także między innymi Jakub Gierszał, znany z takich produkcji jak Sala samobójców, Yuma i Najlepszy, a także piosenkarka Margaret, dla której będzie to debiut na dużym ekranie.
Film reżyseruje 29-letni Grzegorz Mołda. Muzykę do filmu stworzył nagrodzony Paszportem Polityki producent 1988, czyli Przemysław Jankowiak – współtwórca duetu Syny, który partnerował Monice Brodce przy minialbumie Sadza.

Zadra

Zadra
Oryginalny tytuł Zadra

Reżyser

Obsada

Komentarze

241 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Annette
Muzyka
Elvis
Czarodziejski flet
Sing 2
Carmen
Spinning Gold
Cierń – The Thorn
×