Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Tacy jesteśmy

Tacy jesteśmy

Sep. 20, 2016
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

5Sezon 5 Oct. 27, 2020
4Sezon 4 Sep. 24, 2019
3Sezon 3 Sep. 25, 2018
2Sezon 2 Sep. 26, 2017
1Sezon 1 Sep. 20, 2016

Twórca

Obsada

Milo Ventimiglia isJack Pearson
Jack Pearson
Mandy Moore isRebecca Pearson
Rebecca Pearson
Sterling K. Brown isRandall Pearson
Randall Pearson
Chrissy Metz isKate Pearson
Kate Pearson
Justin Hartley isKevin Pearson
Kevin Pearson
Chris Sullivan isToby Damon
Toby Damon
Jon Huertas isMiguel Rivas
Miguel Rivas
Eris Baker isTess Pearson
Tess Pearson

Opis

Gdzie obejrzeć serial Tacy jesteśmy – This Is Us online?

Serial Tacy jesteśmyThis Is Us skupia się na historii wielu bohaterów urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się splatać. Ciepły dramat. Bohaterów poznajemy w dniu ich 36 urodzin, gdy uznają,że bliżej im do 40 niż 30. Kryzys wieku średniego można przeżywać na wiele sposobów. Odnaleźć biologicznego ojca gdy jest się adoptowanym, postanowić schudnąć gdy waży się 200 kg, czy rzucić pracę, której się nie cierpi. Troje rodzeństwa właśnie postanawia zmienić coś w swoim życiu.

Recenzja serialu:

Najnowszy odcinek This is Us nie był porywający. Rozwijał się dosyć nudnawo, ale ostatecznie okazał się pod kilkoma względami interesujący. Najbardziej zapamiętamy wątek Randalla, który pozwolił Malikowi zobaczyć, jak wygląda praca radnego w ramach projektu szkolnego. Co prawda ta historia rozpoczęła się dość niemrawo, a żarty Randalla, jak zwykle były obciachowe, ale do czasu…

Ten mały striptiz na wizji po skończonym internetowym wystąpieniu, którego nie zatrzymał Malik, rozbawiał do łez. Panika Beth (oraz jej późniejsze żarty) i dziewcząt wzmagała humorystyczny charakter tych niefortunnych wydarzeń. Trzeba przyznać, że to był jeden z najśmieszniejszych momentów w historii serialu.

Ponadto twórcy doskonale wykorzystali ten wstydliwy moment w urzędniczej pracy Randalla do tego, żeby za sprawą mediów został odkryty przez wietnamskiego mężczyznę, który był związany z jego biologiczną matką. Wygląda na to, że PR-owy koszmar zamieni się w cud zjednoczenia się rodziny, co zapewne przyniesie wiele emocji.

Warto też wspomnieć o rozmowie Randalla z Malikiem, która powinna się zakończyć srogą reprymendą Pearsona, a potoczyła się dość niespodziewanie. Młody bohater odwrócił sytuację na swoją korzyść, mówiąc, jak odpowiedzialnie zajmuje się swoją córką i ile jej poświęca czasu. To robiło wrażenie. A Randall również dał mu mądrą, życiową radę, ponieważ jego ambitna postawa mu zaimponowała. Cała konwersacja opierała się na wzajemnym szacunku, co było bardzo w duchu This is Us.

Tacy jesteśmy

Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy
Oryginalny tytuł This Is Us
Oceny z TMDb 8.2 796 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 20, 2016
Data ostatniej emisji Nov. 17, 2020
Sezony 5
Odcinki 77
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Quererlo Todo
Nauczycielka – A Teacher
The Eddy
Pisarze. Serial na krótko
Rezydenci – The Resident
Sky Rojo
Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas
The Equalizer
Czarna lista
Young Rock
The Good Doctor
Wellington Paranormal
×