Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga

Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga

Jan. 22, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 22, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Przeznaczenie: Saga Winx  serial online?

Przeznaczenie: Saga Winx to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Grupa młodych wróżek uczy się panowania nad swoimi magicznymi mocami, przy okazji odkrywając miłość i rywalizację oraz walcząc z potworami, które zagrażają ich istnieniu.

Opis i obsada serialu:

Wedle oficjalnych materiałów – „Fate: The Winx Saga” to serial o dorastaniu pięciu wróżek, które uczą się w specjalnej szkole z internatem, w której uczą się używać swoich mocy. Na co dzień zmagają się nie tylko z wyzwaniami wchodzenia w dorosłość, a więc pierwszymi miłościami, zdradami i przeżywaniu wszystkich emocji na 110%, ale także z… potworami i złymi magami, które grasują w ich najbliższym otoczeniu.

Twórcą i showrunnerem serialu jest Brian Young, człowiek odpowiedzialny za sukces serii „Pamiętniki wampirów”. Produkcja bazuje na oryginalnym serialu Iginio Straffiego i powstała za jego zgodą. Pierwsze informacje o aktorskim serialu pojawiły się już w 2011 roku, jednak z powodu różnych problemów produkcyjnych projekt utknął w tzw. „piekle produkcyjnym”, skąd w 2018 wyciągnęli go włodarze Netflixa.

Serial jest wariacją na temat urokliwej, pstrokatej i pełnej koloru animacji dla dzieci,  odpowiednio „podrasowanej”, i nakręconej w bardziej mrocznym stylu na potrzeby dzisiejszej widowni.

Nowa produkcja oryginalna Netfliksa „Fate: The Winx Saga” opowiada o losach pięciu wróżek, które są uczennicami Alfei — szkoły z internatem, w której doskonalą swoje magiczne talenty i moce.

W serialu inspirowanym włoską kreskówką pt. „Klub Winx” występują m.in. Abigail Cowen („Chilling Adventures of Sabrina”), Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt („Normalni ludzie”), Elisha Applebaum, Sadie Soverall, Freddie Thorp („Księga czarownic”), Danny Griffin („Dżentelmeni”), Theo Graham i Jacob Dudman.

Oprócz tego na planie towarzyszą im między innymi Eve Best („Siostra Jackie”), Robert James-Collier („Downton Abbey”), Josh Cowdery („Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”) i Eva Birthistle („Upadek królestwa”).

Przeznaczenie: Saga Winx - Fate: The Winx Saga

Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga
Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga
Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga
Oryginalny tytuł Fate: The Winx Saga
Data pierwszej emisji Jan. 22, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas
Avenue 5
Zaklinacze koni – Heartland
Your Honor
Chicago Med
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
Bull
Chilling Adventures of Sabrina
Batwoman
Amerykańscy Bogowie
Tacy jesteśmy
Riverdale
×