Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Nancy Drew

Nancy Drew

Oct. 09, 2019
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jan. 20, 2021
1Sezon 1 Oct. 09, 2019

Twórca

Obsada

Kennedy McMann isNancy Drew
Nancy Drew

Opis

Gdzie obejrzeć Nancy Drew serial online?

Osiemnastoletnia Nancy Drew przygotowuje się do wyjazdu na studia. Jej plany zostają pokrzyżowane, gdy wraz z czworgiem znajomych jest świadkiem morderstwa. Jest to nowa wersja historii słynnej młodej detektyw znanej z cyklu literackiego. W serialu The CW Nancy po ukończeniu liceum ma zamiar wybrać się na studia, jednak jej plany udaremnia sprawa morderstwa. Prowadząc swoje własne śledztwo, Drew natrafi na głęboko skrywane tajemnice. Twórcami projektu są Noga Landau, Josh Schwartz i Stephanie Savage. W roli głównej wystąpi natomiast Kennedy McMann.

Recenzja serialu:

Dobrze, że takie seriale pozwalają obsadzać w głównych rolach kompletnie nowe, nieznane aktorki. Kennedy McMann jako Nancy Drew jest postacią przekonującą, która cierpi przez scenariuszowe mielizny. Oparcie jej na sztampowym konflikcie z ojcem i brakiem chęci współpracy z innymi ludźmi to za mało, abyśmy dostali postać ciekawą, wartą śledzenia i zainteresowania. Nie przeczę – ma swoje momenty, w których są emocje i aktorka daje radę je podkreślać. Problem taki, że dla scenarzystów niepewność Nancy jest za bardzo oparta na kłopotach w domu i romansie z chłopakiem traktowanym przez wszystkim z dystansem. To za mało, by bohaterka stała się motorem napędowym serialu, a pójście na łatwiznę poprzez ukazanie, że każda inna postać ma coś za uszami, to twist zbyt przekombinowany i oczywisty, a nie pobudzający ciekawość.

Oglądając ten serial, trudno nie zauważyć pewnych decyzji wspólnych z Riverdale. Podobny klimat, styl wizualny i interakcje pomiędzy postaciami. Trudno powiedzieć, czy to świadoma decyzja, by trafić w gusta fanów tamtego hitu i dzięki temu mieć kolejny udany tytuł, czy przypadek. Pilot pod tym względem jednak staje się problematyczny, bo za bardzo przypomina przeciętny odcinek Riverdale i nie ma własnej tożsamości. Nie mówi nam do końca, czym ten serial będzie i jakie będą jego fundamenty. Nie spełnia zadania pilota, czyli nie przedstawia nam produkcji i nie buduje zainteresowania.

Nancy Drew

Nancy Drew
Nancy Drew
Nancy Drew
Nancy Drew
Nancy Drew
Oryginalny tytuł Nancy Drew
Oceny z TMDb 7.9 88 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 09, 2019
Data ostatniej emisji Apr. 15, 2020
Sezony 2
Odcinki 19
Średnia Długość 42 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Upload
FBI: Most Wanted
Córka innej matki
Rezydenci – The Resident
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Batwoman
Star Trek: Lower Decks
50M2
Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia
Żywe trupy – The Walking Dead
Monarca
Servant
×