Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Line of Duty

Line of Duty

Jun. 26, 2012
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

6Sezon 6 Mar. 21, 2021
5Sezon 5 Mar. 31, 2019
4Sezon 4 Mar. 26, 2017
3Sezon 3 Mar. 24, 2016
2Sezon 2 Feb. 12, 2014
1Sezon 1 Jun. 26, 2012

Twórca

Obsada

Martin Compston isDS Steve Arnott
DS Steve Arnott
Vicky McClure isDC Kate Fleming
DC Kate Fleming
Adrian Dunbar isSI Ted Hastings
SI Ted Hastings

Opis

Gdzie obejrzeć Line of Duty serial online?

Serial Line of Duty skupia się na śledztwach prowadzonych przez AC-12, która jest kontrowersyjną policyjną jednostką antykorupcyjną. Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.

Recenzja serialu

Niestety Jed Mercurio trochę mnie zawiódł. Wydaje mi się, że rozmienił się na drobne, skupiając się zarówno na pracy nad Bodyguardem, jak i nad piątym Line of Duty. Być może właśnie przez to jego starsze dziecko nieco straciło na ikrze. Nie zrozumcie mnie źle, to się ciągle dobrze ogląda, ale skłamałbym, nie odnotowując, że scenariusz momentami leży i kwiczy. Intryga została tak grubymi nićmi uszyta, że czasami uderza wręcz w telenowelowość. Szczególnie na kilka momentów przed napisami końcowymi rzeczy okazują się bardzo pretekstowo napisane i rozwiązane tak sobie.

Z pomniejszych, ale niebagatelnie ważnych rzeczy, wracają również przesłuchania, które Mercurio uwielbia pisać i naprawdę robi to dobrze. Konik scenarzysty porywa szczególnie w ostatnim odcinku, gdy podczas kluczowego przesłuchania wrze. Jest przesadzone, ale jednocześnie dostarcza tyle napięcia, tyle informacji i tyle zwrotów akcji, że momentami miałem poczucie, iż takich emocji nie dostarczają całe sezony niezłych kryminałów.

Line of Duty – sezon 5

Widowisko traktuje o pracy policjantów z dosyć nielubianej jednostki, bo zajmującej się przestępczością we własnych szeregach. Kieruje nią Ted Hastings (w tej roli prześwietny Adrian Dunbar), który mundur traktuje niczym świętość. A każda jego słabość to niemal powód do spowiedzi. Piąty sezon będzie w lwiej części dotyczył właśnie jego. Bohater, który w poprzednich odsłonach był raczej na drugim planie, teraz da się poznać od zupełnie nowej strony. Będzie miał pewne problemy, z którymi zmierzą się jego podwładni – Kate Fleming (Vicky McClure) oraz Steve Arnott (Martin Compston).

Line of Duty

Line of Duty
Line of Duty
Line of Duty
Line of Duty
Line of Duty
Oryginalny tytuł Line of Duty
Oceny z TMDb 8.2 129 głosy
Data pierwszej emisji Jun. 26, 2012
Data ostatniej emisji Mar. 21, 2021
Sezony 6
Odcinki 36
Średnia Długość 60 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

3 Caminos
Delilah
Nevenka: Przerwać ciszę
Komisarz Mama
Queen Sugar
Czarna lista
Snowfall
Soulmates
Przeznaczenie: Saga Winx – Fate: The Winx Saga
All Rise
Euforia
Dickinson
×