Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Grown-ish

Grown-ish

Jan. 03, 2018
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Jan. 16, 2020
2Sezon 2 Jan. 01, 2019
1Sezon 1 Jan. 03, 2018

Twórca

Obsada

Yara Shahidi isZoey Johnson
Zoey Johnson
Francia Raisa isAna Torres
Ana Torres
Emily Arlook isNomi Segal
Nomi Segal
Trevor Jackson isAaron Jackson
Aaron Jackson
Jordan Buhat isVivek Shah
Vivek Shah
Chloe Bailey isJazz Forster
Jazz Forster
Halle Bailey isSky Forster
Sky Forster

Opis

Gdzie obejrzeć Grown-ish serial online?

Serial Grown-ish jest spin-offem produkcji pt.: Czarno to widzę. Bohaterką jest Zoey Johnson, najstarsza córka Andre i Rainbow, która idzie do college’u. W głównej roli Yara Shahidi. A za sterami twórca tego świata, Kenya Barris, który będzie bawić i poruszać problemy współczesnych studentów.

Recenzja serialu:

Rola Zoey w relacji z Cashem jest o tyle ciekawa, że twórcy budują tę relację stopniowo i uważnie. Nie rzucają ją w objęcia faceta, bo potrzebny jest im romans w serialu. Ten fakt jest mało ważny. Istotne jest tutaj nie tylko ukazanie spojrzenia na bycie dziewczyną gwiazdy, na ludzką zawiść czy choćby na kwestię mediów społecznościowych. Cały wątek z dziewictwem Zoey jest jednym z lepszych humorystycznych aspektów obu odcinków. Pozwala pokazać siłę mediów społecznościowych (wpis wisiał tylko chwile, wszyscy o tym mówili) oraz podkreślić jeden z problemów naszych czasów. Dziewczyna jest dziewicą, więc jednocześnie staje się stygmatyzowana w społeczeństwie.

Nie jest to dla ludzi nic zwyczajnego, a wręcz jest to coś dziwnego nienormalnego. Barris i spółka piętnują złe zachowania, pokazując coś ważnego w sposób zabawny i mądry. Taki, który daje do myślenia i pokazuje różne postawy,zwłaszcza że kwestia kłótni Zoey z Cashem doprowadza do lepszego poznania tego drugiego. W obu odcinkach potrafili zmienić trochę stereotypowego koszykarza w człowieka z przeszłością, problemami i presją. Bardzo ludzkie spojrzenie i z potencjałem na więcej. Dojrzale i ciekawie pokazane.

Yara Shahidi kradnie ten serial. Aktorka udowodniła, że nie przypadkiem była doceniana będąc na drugim planie Black-ish. Nie brak jej charyzmy, talentu i z dobrym scenariuszem, Zoey dojrzewa i staje się jeszcze bardziej interesującą postacią. Zawsze postrzegaliśmy ją przez pryzmat jej rodziny. Przez 5 odcinków twórcy potrafili to bez problemu zmienić. I pozwolić nam zobaczyć kobietę, która stawia pierwszy krok w samodzielności w kierunku dorosłości.

Grown-ish

Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish
Oryginalny tytuł grown-ish
Oceny z TMDb 8.5 63 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 03, 2018
Data ostatniej emisji Mar. 05, 2020
Sezony 3
Odcinki 43
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Supermarket – Superstore
Asy wywiadu – Intelligence
Upload
Malowanie z Johnem
Kim’s Convenience
Bob Hearts Abishola
Grace i Frankie
SpongeBob Kanciastoporty
BrzydUla 2
Seref Bey
Byle do dzwonka – Saved by the Bell
After Life
×