Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Czarna lista

Czarna lista

Sep. 23, 2013
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

8Sezon 8 Nov. 13, 2020
7Sezon 7 Oct. 04, 2019
6Sezon 6 Jan. 03, 2019
5Sezon 5 Sep. 27, 2017
4Sezon 4 Sep. 22, 2016
3Sezon 3 Oct. 01, 2015
2Sezon 2 Sep. 22, 2014
1Sezon 1 Sep. 22, 2013

Twórca

Obsada

James Spader isRaymond
Raymond "Red" Reddington
Megan Boone isElizabeth
Elizabeth "Liz" Keen
Harry Lennix isHarold Cooper
Harold Cooper
Diego Klattenhoff isDonald Ressler
Donald Ressler
Hisham Tawfiq isDembe Zuma
Dembe Zuma
Amir Arison isAram Mojtabai
Aram Mojtabai
Laura Sohn isAlina Park
Alina Park

Opis

Gdzie obejrzeć Czarna lista – The Blacklist serial online?

Serial Czarna lista – The Blacklist skupia się na Redzie (James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na całym świecie, który z nieznanych przyczyn postanawia poddać się i zaoferować, że wyda każdego wspólnika, z którym pracował. Jego jedynym warunkiem jest praca z nową agentką FBI, Elizabeth Keen (Megan Boone), z którą teoretycznie nie ma nic wspólnego.

Były rządowy agent, Raymond „Red” Reddington (James Spader), od lat znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Pewnego dnia oddaje się w ręce służb, składając jednocześnie interesującą propozycję. Pomoże FBI schwytać terrorystę o nazwisku Zamani, który do tej pory był uznawany za zmarłego, pod jednym warunkiem: chce rozmawiać tylko z Elizabeth Keen (Megan Boone), nową agentką Biura. A Zamani to dopiero pierwsze nazwisko z długiej listy wpływowych przestępców stworzonej przez Reddingtona.

Recenzja serialu:

Główną wadą „The Blacklist” w poprzednim sezonie była niespójność i nierówność fabularna. Scenarzyści mieszali wątki i wyglądało na to, że długo zastanawiali się, czy powinni zostać przy sprawach rozwiązywanych przez FBI, czy całkowicie oddać się problemom Liz i Reda. W ostatnim odcinku w końcu poznaliśmy cel i dalszą drogę twórców, ale jest szansa, że będzie lepiej. „The Blacklist” na początku trzeciego sezonu zrywa z bylejakością – to nadal wciągający i interesujący serial.

W pierwszym odcinku, „The Troll Farmer”, scenarzyści nie rozdrabniają się już na dwa wątki. Tym razem po prostu wpletli kolejną osobę z czarnej listy do tego, co robią Liz i Red. Bezpośrednio. Ano właśnie – nasi główni bohaterowie uciekają przed FBI i to właśnie wtedy pomaga im tytułowy Hodowca Trolli. Jest to po prostu grupa bardzo uzdolnionych ludzi, którzy wykorzystują Sieć do zmylenia ludzi. Najpierw rozsiewają mnóstwo plotek na temat różnych wydarzeń, potem dorzucają kolejne i kolejne.

Efekt jest taki, że służby obserwujące Internet dostają mnóstwo informacji o ważnych i pozornie prawdziwych wydarzeniach. Wtedy, wykorzystując zamieszanie, grupa może przeprowadzić właściwe wydarzenie lub… kogoś ukryć. Tak właśnie jest z Redem i Liz, ale na ich nieszczęście szukający ich Ressler zna te sztuczki i odcina drogę Liz.

Czarna lista

Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Czarna lista
Oryginalny tytuł The Blacklist
Oceny z TMDb 7.4 1,783 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 23, 2013
Data ostatniej emisji Nov. 20, 2020
Sezony 8
Odcinki 155
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Niepokorni
Mały topór – Small Axe
Żywioły Saszy – Ogień
All American
A Million Little Things
Pokonani – Shadowplay
Tacy jesteśmy
Fear the Walking Dead
Wampiry: Dziedzictwo – Legacies
Król
Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas
FBI: Most Wanted
×