Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Córka innej matki

Córka innej matki

Jan. 20, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 20, 2021

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Córka innej matki serial online?

Córka innej matki to meksykański serial opowiadający o niezwykłych losach dwóch matek, które dowiadują się, że ich dzieci zostały zamienione tuż po urodzeniu. Kobiety postanawiają założyć jedną wspólną patchworkową rodzinę.

Opis serialu:

W tej nowej oryginalnej serii Netflix wcielają się w dwie bardzo różne kobiety, które po uświadomieniu sobie, że ich dzieci zostały zamienione przy narodzinach i pomimo braku wzajemnej sympatii będą musiały opracować plan dostosowania się do nowego życia: stworzyć jedną wyjątkową i dziwaczną rodzinę.

„Madre solo hay dos” to serial dramatyczny stworzony i napisany przez Carolinę Rivera (serial Luis Miguel) i Fernando Sariñana (serial Luis Miguel), w którym zderzają się ze sobą dwie zupełnie różne kobiety, gdy odkrywają, że ich dzieci zostały przypadkowo zamienione po urodzeniu.

W serialu występują Ludwika Paleta i Paulina Goto, a także Martín Altomaro, Oka Giner, Liz Gallardo, Javier Ponce, Dalexa Meneses i Emilio Beltrán. Producentami wykonawczymi są Carolina Rivera i Fernando Sariñana wraz z Alexisem Fridmanem i Juanem Uruchurtu, którzy produkują poprzez swoją firmę Perro Azul.

Carolina Rivera kieruje zespołem pisarzy, w skład którego wchodzą Fernando Sariñana, Larissa Andrade, Silvia Ortega, Cynthia Fernandez, Carlos Gonzalez Sariñana, Paulina Barros i Laura Villa. Bezpośrednio Fernando Sariñana, Kenya Marquez, Sebastián Sariñana i Carlos González Sariñana. Oryginalną muzykę skomponowali Ximena Sariñana, Dan Zlotnik i Camilo Froideval.

Córka innej matki

Córka innej matki
Oryginalny tytuł Madre solo hay dos
Data pierwszej emisji Jan. 20, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Odwilż
Bonding
Usta Usta
All Rise
Seref Bey
Królestwo kobiet
Star Trek: Lower Decks
Chicago Fire
Bastion – The Stand
Pokonani – Shadowplay
Hiszpańska Księżniczka
Śledczy do pary
×