Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Ciężar prawdy – Burden of Truth

Ciężar prawdy – Burden of Truth

Jan. 10, 2018
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Jan. 08, 2020
2Sezon 2 Jan. 09, 2019
1Sezon 1 Jan. 10, 2018

Twórca

Obsada

Kristin Kreuk isJoanna Hanley
Joanna Hanley
Peter Mooney isBilly Crawford
Billy Crawford
Star Slade isLuna Spence
Luna Spence

Opis

Gdzie obejrzeć Ciężar prawdy – Burden of Truth serial online?

Fabuła serialu Ciężar prawdy – Burden of Truth skupia się na prawniczce, Joannie Hanley, która powraca do swojego rodzinnego miasteczka, by rozwiązać zagadkę tajemniczej choroby. Prawniczka Joanny Hanley wraca do rodzinnego miasteczka. Ma pełnić rolę obrońcy firmy farmaceutycznej, która została pozwana przez chore kobiety. Ofiary mają niekontrolowane ataki, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Ich interesy reprezentuje Billy Crawford, przyjaciel Joanny z czasów szkoły. Sądową batalię wygrywa koncern, jednak z czasem prawniczka odkrywa, że jej klient faktycznie ponosi winę, co do stawianych mu zarzutów. Hanley decyduje się zostać w miasteczku i bliżej przyjrzeć się podejrzanej sprawie.

Recenzja serialu:

Pierwszy odcinek serialu doskonale pokazuje zewnętrzny świat, w jakim obraca się Joanna – widzimy jej luksusowe przestronne mieszkanie, widzimy ją w sytuacjach biznesowych i na sali sądowej, a także poznajemy jej niezłomność w dążeniu do celu. Ponadto kobieta rysuje się jako osoba, która nie ma skrupułów – w zależności od tego, jak zasobny jest portfel jej klienta, wybroni go nawet z takiej sprawy, w której ewidentnie widać jego winę. I nie ważne, że ktoś inny na tym traci.

Co ciekawe, mimo dość ostrego opisu, postać bynajmniej nie jest zniechęcająca. Duża w tym zasługa Kristin Kreuk, która nadaje prawniczce ludzkiej i często empatycznej twarzy. Jej Joanna to osoba spokojna, opanowana i dla wielu sympatyczna – zdaje się, że do swoich racji przekonuje nie tylko klientów, ale także samego widza.

Ponadto, w zestawieniu z małomiasteczkowością i echem przeszłości, na pierwszy plan wysuwa się jej tajemniczość – tak naprawdę o jej historii nie wiemy zupełnie nic i zdaje się, że także i ten wątek będzie kluczowy dla serialu. Wypada to naprawdę dobrze – kolejni bohaterowie są nam odsłaniani karta po karcie i nie da się ich prześwietlić na samym początku, co podtrzymuje zainteresowanie ich wątkami, a fakt, że w serialu nie ma miejsca na prywatne lęki, depresje czy miłości głównej bohaterki, pozwala skupić się tylko na tym, co jest tu kluczowe. Za to plus.

Ciężar prawdy - Burden of Truth

Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Oryginalny tytuł Burden of Truth
Oceny z TMDb 7.5 27 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 10, 2018
Data ostatniej emisji Feb. 26, 2020
Sezony 3
Odcinki 26
Średnia Długość 45 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Prawo i porządek: Sekcja specjalna
Ty – You
Gwiazda szeryfa – Tin Star
The Falcon and the Winter Soldier
Firefly Lane
Od nowa – The Undoing
Tajemnice Majorki – The Mallorca Files
NCIS: Nowy Orlean
Czarna lista
Córka innej matki
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
All American
×