Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bridgerton

Bridgerton

Dec. 25, 2020
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jun. 20, 2021
  • Niestety nie ma jeszcze odcinków tego sezonu
1Sezon 1 Dec. 25, 2020

Twórca

Obsada

Regé-Jean Page isSimon Basset
Simon Basset
Phoebe Dynevor isDaphne Bridgerton
Daphne Bridgerton
Julie Andrews isLady Whistledown
Lady Whistledown
Jonathan Bailey isAnthony Bridgerton
Anthony Bridgerton
Luke Newton isColin Bridgerton
Colin Bridgerton
Nicola Coughlan isPenelope Featherington
Penelope Featherington
Ruth Gemmell isViolet Bridgerton
Violet Bridgerton
Polly Walker isPortia Featherington
Portia Featherington
Golda Rosheuvel isQueen Charlotte
Queen Charlotte
Ruby Barker isMarina Thompson
Marina Thompson

Opis

Gdzie obejrzeć serial Bridgertonowie – Bridgerton online za darmo?

Serial Bridgertonowie – Bridgerton inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach ósemki rodzeństwa z potężnej rodziny Bridgertonów.

Fabuła serialu:

Po wysypie produkcji Ryana Murphy’ego na Netfliksie czas na Shondaland. Mamy pierwsze zdjęcia z serialu kostiumowego „Bridgertonowie” inspirowanego powieściami Julii Quinn.

Shonda Rhimes to kolejne wielkie nazwisko ze świata showrunnerów, które już nie będzie kojarzyć się z tradycyjną telewizją, tylko z Netfliksem. Platforma prezentuje pierwszy netfliksowy serial Shondalandu, studia należącego do twórczyni „Chirurgów„.

To „Bridgertonowie”, adaptacja serii bestesellerowych romansów Julii Quinn opowiadających o rodzinie Bridgertonów. Premierę zaplanowano na 25 grudnia, czyli dzień, w którym pojawiały się świąteczne odcinki „Downton Abbey„.

Jak czytamy w oficjalnym opisie, „Bridgertonowie” to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial, który pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość warto walczyć.

Poznamy w nim Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor, „Younger„), najstarszą córkę familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Dziewczyna marzy o powtórzeniu losu rodziców i znalezieniu wybranka, którego naprawdę pokocha.

Sprawy komplikują się, kiedy jej starszy brat odrzuca kolejnych kandydatów do jej ręki, a w popularnej na salonach plotkarskiej gazecie tajemniczej Lady Whistledown (Julie Andrews) pojawiają się liczne oszczerstwa pod adresem Bridgertonówny.

Do akcji wkracza wtedy rozchwytywany i zbuntowany książę Hastings (Regé-Jean Page, „For the People”), zdeklarowany kawaler, którego matki debiutantek uważają za najlepszą możliwą partię.

Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć — podobnie jak emocji, które aż w nich kipią podczas podchodów i utarczek toczonych na tle wyrażanych przez towarzystwo oczekiwań wobec ich przyszłości.

Obsada serialu:

W obsadzie tej osadzonej w XIX-wiecznej Anglii kostiumowej opowieści, odsłaniającej pełne blasków, bogactwa, seksu, bólu, radości, a niekiedy też samotności życie kobiet i mężczyzn z londyńskiej wyższej sfery.

Znajdują się m.in. Golda Rosheuvel jako królowa Charlotte, Luke Newton („The Lodge”) jako Colin Bridgerton, Jonathan Bailey („Broadchurch”) jako Anthony Bridgerton i Ruby Barker („Wolfblood”) jako Marina Thompson. Twórcą i showrunnerem serialu „Bridgertonowie” jest Chris Van Dusen („Skandal”).

Bridgerton

Bridgerton
Bridgerton
Bridgerton
Bridgerton
Oryginalny tytuł Bridgerton
Data pierwszej emisji Dec. 25, 2020
Sezony 1
Odcinki 1
Średnia Długość 60 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Już nie żyjesz – Dead to Me
Detektyw Murdoch
Calls (2021)
Poszukując Alice – Losing Alice
Niepokorni
Zoey’s Extraordinary Playlist
FBI
Snowfall
Cztery żony i mąż – Sister Wives
30 srebrników – 30 Monedas
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Mamuśka – Mom
×