Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

9-1-1

9-1-1

Jan. 03, 2018
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

4Sezon 4 Jan. 18, 2021
3Sezon 3 Sep. 23, 2019
2Sezon 2 Sep. 23, 2018
1Sezon 1 Jan. 03, 2018

Twórca

Obsada

Peter Krause isBobby Nash
Bobby Nash
Angela Bassett isAthena Grant
Athena Grant
Oliver Stark isEvan Buckley
Evan Buckley
Kenneth Choi isHoward Han
Howard Han
Aisha Hinds isHenrietta Wilson
Henrietta Wilson
Rockmond Dunbar isMichael Grant
Michael Grant

Opis

Gdzie obejrzeć 9-1-1 serial online?

Fabuła serialu 9-1-1 skupia się na pracy policjantów, sanitariuszy i strażaków, którzy wykonując swoje zawody, narażają swoje życie, a także zdrowie fizyczne i psychiczne. Serial pokaże, jak cienka jest granica pomiędzy dwoma światami – prywatnym i zawodowym – oraz jak ciężko żyje się z traumami i w ciągłym strachu.

Recenzja serialu:

Gdy twórcy serii American Horror Story, Brad Falchuk i Ryan Murphy zabierają się za serial o pracy straży pożarnej i policji, to z góry wiadomo, że czeka nas ciekawy projekt. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Murphy uwielbia tworzyć scenariusze oparte na faktach, czego przykładem może być świetne American Crime Story.

Fabuła 9-1-1 dotyczy codziennej pracy jednostek ratunkowych w Los Angeles. Obserwujemy, jaki wpływ dane wydarzenia mają na osoby w centrali, które jako pierwsze odbierają zgłoszenie, a jaki na strażaków czy policjantach. Jak stres wynikający z pracy tych trzech grup zawodowych odbija się na ich życiu prywatnym. Niby nic nowego, widzieliśmy to przecież w dziesiątkach podobnych seriali, jednak twórcom już w pilocie udało się w intrygujący sposób wprowadzić kilku bohaterów. Na pierwszy plan wybija się szef jednostki strażackiej Bobby Nash (Peter Krause), który pod wpływem nieznanych nam jeszcze wydarzeń z przeszłości stał się tak mocno wierzącą osobą, że każdy dzień zaczyna od spowiedzi. Chce także, by jego błędów nie powielał najmłodszy członek załogi „Buck” (Oliver Stark), chłopak, który pracę traktuję jako sposób na podrywanie dziewczyn i dla którego wszystko jest rozrywką, co nie raz jest podłożem konfliktu chociażby z policją. W tym wypadku z porucznik Athena Grant (Angela Bassett).

Osobiście bardzo przypadł mi do gustu wątek z operatorką Abby Clark (Connie Britton), która zazwyczaj jest pierwszą osobą, do której obywatele, wybierając na telefonie 9-1-1, zwracają się o pomoc. Inne seriale pomijają ten zawód. Ciekawie obserwuje się osoby, które muszą opanować np. rozhisteryzowaną matkę, która właśnie wyciągnęła z basenu topiącego się syna, i wytłumaczyć jej, jak przeprowadzić pomyślnie resuscytację. Są to zazwyczaj osoby, które dla większości ofiar pozostają anonimowe, są jedynie głosem w słuchawce, z którym się momentalnie rozłączamy, gdy przyjedzie policja, pogotowie lub straż.

9-1-1

9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
9-1-1
Oryginalny tytuł 9-1-1
Oceny z TMDb 8 1,038 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 03, 2018
Data ostatniej emisji May. 11, 2020
Sezony 4
Odcinki 47
Średnia Długość 45 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chicago P.D.
WandaVision
Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia
Ciężar prawdy – Burden of Truth
Ty – You
NeXt
Chicago Fire
FBI
Grace i Frankie
Żywe trupy – The Walking Dead
MacGyver
Czarodziejki
×