Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

9-1-1: Teksas

9-1-1: Teksas

Jan. 19, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Jan. 18, 2021
1Sezon 1 Jan. 19, 2020

Twórca

Obsada

Rob Lowe isOwen Strand
Owen Strand
Ronen Rubinstein isT.K. Strand
T.K. Strand
Rafael Silva isCarlos Reyes
Carlos Reyes

Opis

Gdzie obejrzeć 9-1-1: Teksas serial online?

9-1-1: Teksas to spin-off serialu 9-1-1, w którym występują między innymi Rob Lowe i Liv Tyler. W fabule będziemy śledzić losy odważnych strażaków – głównym bohaterem jest Owen Strand, który po atakach z 11 września pomagał w odbudowie jednostki straży pożarnej. Gdy inne wielkie zniszczenie dotyka straż pożarną w Teksasie, Strand wraz ze swoim synem bez wahania wyrusza na pomoc. I choć Owen sprawia wrażenie ważniaka z wielkiego miasta, sam walczy z tajemnicą, którą ukrywa przed światem – taką, która może zakończyć jego życie.

Opis serialu:

Prawie 20 lat temu Owen Strand jako jedyny z załogi strażaków przeżył akcję po atakach na WTC. Udało mu się potem odbudować remizę na Manhattanie. Po podobnej tragedii w Austin razem z synem rusza do Texasu, żeby pomóc tamtejszym strażakom zacząć wszystko od zera. Mimo wielkomiejskiego stylu i pewności siebie Strand kryje przed światem sekret, który może stać się jego końcem.

Streszczenie serialu:

W Austin Owen poznaje szefową ratowników medycznych Michelle Blake oraz policjanta Carlosa Reyesa. Do remizy przyjmuje różnorodnych, ale najlepszych kandydatów: nieustraszoną Marjan jest muzułmanką, Paul to transmężczyzna o zmyśle obserwacji godnym Holmesa, Mateo dopiero zaczyna karierę, ale największe wyzwanie stanowi Judd, który przeżył jako jedyny z poprzedniej załogi.

Załoga rusza na pomoc ofiarom wypadku na basenie ze sztuczną falą oraz osobom, które po zatruciu rtęcią zachowują się podobnie jak zombie. Tymczasem Owen musi pogodzić się ze swoją chorobą i wpływem skutków leczenia na jego wygląd. Z kolei Michelle trafia na nową poszlakę odnośnie jej zaginionej siostry, a TK ma problemy z odnalezieniem się w nowej relacji z Carlosem.

9-1-1: Teksas

9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
9-1-1: Teksas
Oryginalny tytuł 9-1-1: Lone Star
Oceny z TMDb 8.3 109 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 19, 2020
Data ostatniej emisji Mar. 09, 2020
Sezony 2
Odcinki 11
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Odwilż
Bastion – The Stand
Jednostka 19 – Station 19
WandaVision
Niepokorni
Bez skrupułów
Servant
Hiszpańska Księżniczka
Your Honor
All American
Riverdale
Sexify
×