Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

50M2

50M2

Jan. 27, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 27, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć 50M2 serial online?

50M2: Zabójca na zlecenie ukrywa się w opuszczonym zakładzie krawieckim. Gdy omyłkowo zostaje wzięty za syna jego zmarłego właściciela, postanawia przyjąć nową tożsamość.

Więzień miłości, Elif, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki, Wieczna miłość czy też Przysięga – to tureckie seriale, które zdobyły serca polskich widzów. Produkcje znad Bosforu cieszą się ogromną popularnością za sprawą wielowątkowości, nagłych zwrotów akcji oraz obsady, od której ciężko oderwać wzrok. Już wkrótce na Netfliksie premierę będzie mieć nowy turecki serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. O czym będzie 50 m²?

Opis serialu:

Gölge jest płatnym zabójcą, wykonującym zlecenia Serveta Nadira, który go wychował. Mężczyzna nie pamięta swojego dzieciństwa, a jego jedynym łącznikiem z przeszłością jest pewna fotografia. Kiedy Gölge ucieka od Serveta, schronienie odnajduje w opuszczonym zakładzie krawieckim. Gdy omyłkowo zostaje wzięty za syna niedawno zmarłego krawca, postanawia przyjąć nową tożsamość.

Główną rolę w serialu zagra Engin Öztürk, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu Grzech Fatmagül. Produkcja trafi na Netflix już 27 stycznia 2021 roku.

50M2

50M2
50M2
Oryginalny tytuł 50M2
Data pierwszej emisji Jan. 27, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Gwiazda szeryfa – Tin Star
Chilling Adventures of Sabrina
NeXt
Pennyworth
Mały zgon
Batwoman
Agenci NCIS: Los Angeles
Bull
For Life
Śledczy do pary
FBI
Your Honor
×