Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Zamiana z księżniczką 2 Film Online.

Obecnie oglądających: 240Zamiana z księżniczką 2

Zamiana z księżniczką 2

Nov. 19, 2020USA97 Min.TV-G
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć film Zamiana z księżniczką 2 online za darmo?

Zamiana z księżniczką 2: Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

Recenzja filmu:

Kontynuacja filmu Zamiana z księżniczką dość problematyczna, bo sukces pierwszej części to nie tylko kwestia uroku Vanessy Hudnges i romantycznej otoczki w świątecznych szatach. Sam tytułowy schemat był fundamentem fabuły i to on napędzał romantyczną relację, humor oraz wszelkie aspekty generujące solidny seans. Szybko się okazuje, że odtwarzanie tego schematu w kontynuacji to popis braku scenariuszowej kreatywności, banały godne najgorszych filmów telewizyjnych i totalnie nietrafione pomysły. To, co było siłą pierwszej części, staje się największą wadą dwójki.

Wszystko za sprawą nowej postaci – kuzynki królowej, w którą oczywiście wciela się Vanessa Hudgens. Mamy więc trzy identyczne kobiety! Wszystko byłoby może poprawnie, gdyby nie fakt, że Fiona to postać będąca sztampą z tanich filmów familijnych rodem z telewizji lat 90. Fatalnie napisania i jeszcze gorzej zagrana przez Hudgens. Do tego otoczona głupimi pomocnikami przypominającymi czarne charaktery z kreskówek. Jako że to ona jest złoczyńcą historii, cała fabuła siada, bo jej motywacje są naprawdę niedorzeczne.

Najgorzej jednak, że tytułowa zamiana księżniczek miała mieć związek z głównym romansem pomiędzy Margaret a Amerykaninem, z którym romansowała w pierwszej części. Oczywiście wystarczyły dwie sceny, by uczucie odżyło, a trzecia, by zostało zniszczone. Takie zmarginalizowanie wątku romantycznego, by zrobić miejsce dla absurdalnej historii z Fioną, sprawia, że Zamiana z księżniczką 2 traci swój cel, bo przestaje spełniać gatunkową rolę, do której ten film został stworzony.

Jasne, jest to wszystko urocze, kolorowe, piękny i puchate. A scena na lotnisku na końcu tej opowieści ma wszystko to, co w komediach romantycznych szukamy. Problem polega na tym, że zostało to potraktowane po macoszemu. Nieudany wątek z trzecią bohaterką pogrążą cały film, bo staje się on przez to nieznośny, antypatyczny i przede wszystkim pozbawiony humoru. Gagi stają się czymś, co mogliśmy oglądać w familijnych filmach z lat 90. opartych na głupocie i slapsticku, nie kreatywności czy zabawnych sytuacjach.

Zamiana z księżniczką 2

Zamiana z księżniczką 2
Zamiana z księżniczką 2
Zamiana z księżniczką 2
Zamiana z księżniczką 2
Zamiana z księżniczką 2
Zamiana z księżniczką 2
Oryginalny tytuł The Princess Switch: Switched Again
Oceny z IMDb 5.4 4,014 głosy
Oceny z TMDb 7.2 361 głosy

Reżyser

Mike Rohl
Reżyser

Obsada

Vanessa Hudgens isStacy De Novo / Lady Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Stacy De Novo / Lady Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Sam Palladio isPrince Edward
Prince Edward
Nick Sagar isKevin Richards
Kevin Richards
Suanne Braun isMrs. Donatelli
Mrs. Donatelli
Mark Fleischmann isFrank De Luca
Frank De Luca
Lachlan Nieboer isAntonio Rossi
Antonio Rossi
Rose McIver isQueen Amber
Queen Amber
Ben Lamb isKing Richard
King Richard
Juliet Cadzow isPrime Minister
Prime Minister

Komentarze

181 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

El Príncipe
Gruby i chudszy 2 Rodzina Klumpów
Sorry I Killed You
Silk Road
Na wyciągnięcie ręki
The Visitation
Poniedziałki w słońcu
Scooby Doo i potwór z Loch Ness
Fanboys
Max Payne
Zacznijmy od nowa
Szaleństwo króla Jerzego
×