Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Uncle Tom Film Online.

Obecnie oglądających: 132Uncle Tom

Uncle Tom

Jun. 19, 2020USA106 Min.G
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wykopaliska – The Dig film online?

Film Wykopaliska – The Dig przedstawia historię wdowy, która zatrudnia archeologa do wykopalisk, aby na terenie jej posiadłości sprawdził ziemie, które mogą skrywać ukryte kosztowności lub inne skarby.

Zbliża się II wojna światowa. W tym niepewnym okresie zawirowań dziejowych pewna majętna wdowa wynajmuje domorosłego archeologa, by przeprowadził wykopaliska na mogile położonej na terenie jej posiadłości. Wspólnie dokonują historycznego odkrycia – natrafiają na echa przeszłości Wielkiej Brytanii.

Tuż przed wybuchem II Wojny Światowej brytyjska wdowa wynajmuje domorosłego archeologa, aby zbadał tajemnicze kopce na jej posesji. Ich odkrycie wstrząśnie całym krajem.

Opis filmu:

Wykopaliska to oparty na prawdziwej historii nadchodzący film Netflixa, w którym w głównych rolach zobaczymy Carey Mulligan, Ralpha Fiennesa oraz Lily James. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun wyreżyserowanej przez Simona Stone’a produkcji.

Nadchodzi II wojna światowa, tymczasem pewna zamożna wdowa zatrudnia archeologa-amatora, by przeprowadził wykopaliska na grobowcach znajdujących się na terenie jej posiadłości w Wielkiej Brytani. W czasach, w których przyszłość jest niepewna, bohaterowie dokonują historycznego odkrycia.

W obsadzie filmu Wykopaliska znaleźli się również Johnny Flynn, Ben Chaplin, Ken Scott, Archie Barnes oraz Monica Dolan. Scenariusz napisała Moira Buffini w oparciu o powieść autorstwa Johna Prestona, a producentami dramatu są Gabrielle Tana, Ellie Wood, Murray Ferguson i Carolyn Marks Blackwood.

Zakazane uczucia, śmierć i archeologia.

Już sama obsada filmu na czele robi wrażenie. Dodajmy t do tego urzekającą scenerię angielskiej prowincji, zachwycające zdjęcia, zakazane uczucia buzujące za maską brytyjskiej powściągliwości, intrygujące odkrycia archeologiczne i nieszablonowe rozważania o śmierci, a otrzymamy dzieło urokliwe i przejmujące. Najnowszy film Netflixa to perełka dla tych, którzy w kinie szukają ciszy i ukojenia.

Uncle Tom

Oryginalny tytuł Uncle Tom
Oceny z IMDb 9.1 4,517 głosy
Oceny z TMDb 8.3 11 głosy

Komentarze

177 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Che: Boliwia
The Legend of King Kong
Sugar Man
Out of Shadows
Scena ciszy
Inny świat
Nate Bargatze: The Greatest Average American
Bronx, New York, Novembre 2019
Becoming
Ściśle tajne
Weekend z królem
Ester
×