Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Prawdziwe życie aniołów Film Online

Obecnie oglądających: 144Prawdziwe życie aniołów

Prawdziwe życie aniołów

Sep. 15, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Prawdziwe życie aniołów film online?

Prawdziwe życie aniołów: Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?

Film inspirowany historią Krzysztofa Globisza

Czy kiedy aktor traci słowa, przestaje być aktorem? Adam jest u szczytu sławy. Scena to jego życie i często wybiera aktorstwo, zaniedbując relacje z najbliższymi. Kiedyś wcielił się w grzesznego, ale szlachetnego anioła. Teraz potrzebna jest mu jego pomoc. Adam ma poważny udar. Lekarze walczą o jego życie, ale nie dają szans na powrót do „żywych”. Jego żona Agnieszka wierzy, że mimo śpiączki jej mąż gdzieś tam jest. Trzeba do niego dotrzeć i zmobilizować do powrotu. A potem nauczyć wszystkiego od podstaw, bo choroba odbiera mowę i sprawność ciała. Rozpoczyna się walka o spełnienie obietnicy, że Adam kiedyś stanie na scenie i zagra. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, gra główną rolę.

Opis i obsada filmu

Adam jest u szczytu sławy. Scena to jego życie i często wybiera aktorstwo, zaniedbując relacje z najbliższymi. Kiedyś wcielił się w grzesznego, ale szlachetnego anioła. Teraz potrzebna jest mu jego pomoc. Adam ma poważny udar. Lekarze ratują mu życie, ale nie dają szans na powrót do pełnego zdrowia. Adam musi nauczyć się wszystkiego od podstaw, gdyż choroba odbiera mu słowa i sprawność ciała. Rozpoczyna się walka o spełnienie obietnicy, że znów stanie na scenie – tak wygląda zarys fabuły filmu.
W obsadzie „Prawdziwego życia aniołów” oprócz Krzysztofa Globisza są m.in. Kinga Preis, Jerzy Trela, Michał Majnicz, Anna Dymna i Jan Frycz. Za zdjęcia odpowiada Adam Sikora.

Prawdziwe życie aniołów

Prawdziwe życie aniołów
Oryginalny tytuł Prawdziwe życie aniołów

Reżyser

Obsada

Komentarze

262 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Lost King
Ona jest miłością
Top Gun: Maverick
Śniegu już nigdy nie będzie
Miało Cię nie być
Oskarżony
O nieskończoności
Lęk
The Palace
Obrazy bez autora
Napoleon
Nikt
×