Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Niedosyt – Swallow Film Online.

Obecnie oglądających: 264Niedosyt – Swallow

Niedosyt – Swallow

Jan. 15, 2020USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Niedosyt (Swallow) 2020 online?

To teoretycznie thriller, ale ja bym tak go nie nazwał. Według mnie to horror z prawdziwego zdarzenia. Tak, dokładnie według mnie Niedosyt (Swallow) 2020 to horror! Przejdźmy do fabuły filmu. Hunter ma przystojnego męża, wielki dom, bajecznie bogatych teściów i wszystko wskazuje na to, że jest w ciąży. Zamknięta w swojej złotej klatce dziewczyna poddaje się całkowicie woli rodziny. Niestety ale ta rodzina przejmuje coraz większą kontrolę nad jej życiem. Nie wiem czy chciałbym osobiście tak żyć. Bohaterka ma nieodpartą potrzebę połykania drobnych przedmiotów, takich jak szklane kulki czy pinezki i inne znalezione w zakamarkach domu rzeczy. Pozornie idealny świat zaczyna rozpadać się na kawałki. Taka choroba nazywa się Pica i jest bardzo rzadka. Wydaje mi się, że właśnie reżyser to ją chciał pokazać.

Bardzo możliwe, że słyszałeś o tym w telewizji lub natknąłeś się o tym w artykule na temat zaburzeń psychicznych. Hunter (Haley Bennett) nie ma żadnej wiedzy na temat tego zjawiska. Wszystko, co ta młoda kobieta wie, to to, że jej mąż Richie (Austin Stowell) jest przystojny i odnosi sukcesy. Przedmiotem jej fiksacji jest kulka, którą wyciąga z gabloty, jakby była do niej wezwana, i że trzyma ją pod światło, zanim kontemplacyjnie włoży je do ust, a następnie przełknie. Mnie ta scena osobiście obrzydza. Tym samym zakłóciła spokojną powierzchnię swojej egzystencji, która w przeciwnym razie wiąże się z dniami spędzonymi w malowniczej samotności. A to wszystko dzieje się podczas gdy jej mąż, Richie (Austin Stowell), jest w pracy. Trochę podobnie jak w filmie Pętla 2020 online. Żona wychowuje w domu dziecko, a mąż bawi się i odnosi sukcesy.

Nazwałbym ten film horrorem, a nie thrillerem

Film Niedosyt (Swallow) zaskakuje nas na każdym kroku. Bohaterka wędruje po wspaniałej rezydencji, ubrana jak gospodyni domowa z lat 50. XX wieku. To bardzo dziwne, szczególnie, że film jest kręcony jest w teraźniejszości. Jej garderoba wydaje się niekończącą się gamą sukienek i szpilek w stylu vintage. I to właśnie tak ubrana czeka, aż jej mąż wróci z pracy do domu. Hunter wydaje się trochę odległa, jakby zanikała. Ale jak może być inaczej skoro ta kobieta zupełnie nie ma kontroli nad swoim życiem. Dlatego właśnie nie jest szczęśliwa z faktu kiedy w teorii dowiaduje się, że jest w ciąży. Ale czy na pewno to jest ciąża?

To pokazuje jak psychika człowieka jest słaba w niektórych przypadkach. Albo jak można złamać nawet najtwardszego człowieka. W pewnym momencie w filmie Niedosyt pojawia się pielęgniarz (Laith Nakli). Zostaje zatrudniony, aby ją strzegł lub przynajmniej chronił płód, który nosi. Niestety ale cały świat zaczyna się walić. Jak to zazwyczaj bywa w tego typu filmach. Jestem ciekaw jak Wam spodoba się ta ciekawa produkcja. Moim zdaniem problem, który tutaj pokazał reżyser jest poważny i wzbudza we mnie ogromne emocje i refleksje na ten temat.

Niedosyt - Swallow

Niedosyt – Swallow
Niedosyt – Swallow
Niedosyt – Swallow
Niedosyt – Swallow
Niedosyt – Swallow
Oryginalny tytuł Swallow
Oceny z IMDb 6.4 10,264 głosy
Oceny z TMDb 6.6 142 głosy

Reżyser

Obsada

Haley Bennett isHunter Conrad
Hunter Conrad
Austin Stowell isRichie Conrad
Richie Conrad
Elizabeth Marvel isKatherine Conrad
Katherine Conrad
David Rasche isMichael Conrad
Michael Conrad
Denis O'Hare isErwin William
Erwin William

Komentarze

103 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pacific Heights
Pianistka
Miasto śmierci
Don’t Tell a Soul
Przekręt doskonały
Firestorm
Safeguard
Nigdy nie obiecywałem ci ogrodu pełnego róż
The Doorman
Prawdziwe wyznania
Lucia i seks
Duma i uprzedzenie
×